دسته‌ها
Uncategorized

صدرنشین گروه استقلال شکست خورد


به گزارش خبرورزشی، در دیداری از گروه A لیگ قهرمانان آسیا، الشرطه عراق موفق شد 2 بر یک از سد الاهلی عربستان بگذرد.

ناجی و فیاض در دقایق 14 و 65 برای الشرطه و المجحد در دقیقه 56 برای الاهلی گلزنی کردند.

در این گروه الاهلی همچنان با 6 امتیاز صدرنشین است و الشرطه با 4 امتیاز به رده دوم صعود کرد. استقلال با یک امتیاز تیم سوم این گروه است، اما فرصت دارد با توجه به 2 بازی باقی‌مانده‌اش به صدر جدول هم برسد و صعود کند.

دسته‌ها
Uncategorized

لیگ دسته اول فوتبال| بالانشین‌ها به دنبال عقب نماندن از کورس صعود/ جدال ملوان با صدرنشین- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌و‌نهم لیگ دسته اول فوتبال امروز (یکشنبه) با انجام 8 آغاز می‌شود و تیم‌های بالانشین جدول برای تثبیت و ارتقای جایگاه خود و همچنین تیم‌های انتهای جدولی برای فرار از منطقه خطر مقابل حریفان خود صف‌آرایی می‌کنند.

در یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته، مس رفسنجان که با 57 امتیاز و اختلاف شش امتیازی نسبت به تعقیب کنندگان خود در صدر جدول قرار دارد، در شهر انزلی به مصاف ملوانی می‌رود که با اکبر میثاقیان به دنبال فرار از منطقه خطر است. قوهای سپید انزلی با 28 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارند و برای فرار از خطر سقوط نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار خانگی دارند.

مس کرمان و نود ارومیه، تیم‌های سوم و پنجم جدول نیز در یکی دیگر از بازی‌های مهم این هفته به مصاف هم خواهند رفت. دو تیمی که برای عقب نماندن از کورس صعود باید در این بازی به پیروزی برسند و ناکامی هر کدام از آنها در این مسابقه، به منزله خارج شدن از جمع مدعیان لیگ خواهد بود.

در دیگر دیدارهای مهم این هفته،‌ آلومینیوم اراک رده دومی میهمان تیم هوادار خواهد بود و خوشه‌طلایی ساوه رودرروی بادران تهران قرار می‌گیرد.

برنامه کامل هفته بیست‌و‌نهم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

یکشنبه 22 تیرماه
* آرمان‌گهر سیرجان – نیروی زمینی تهران، ساعت 19:10
داور: ایمان کهیش، کمک‌ها: حامد صفایی و سعید زیبا، داور چهارم: احمد مرشدی

* مس کرمان – نود ارومیه، ساعت 19:10
داور: احمد محمدی، کمک‌ها: حمید سبحانی و امین قدیری، داور چهارم: وحید مالکی

* قشقایی شیراز – علم و ادب تبریز، ساعت 19:30
داور: ایمان شاه‌ولی، کمک‌ها: ولی کاووسی و مازیار معتمدنیا، داور چهارم: سید امین خدادادپور

* رایکای بابل – استقلال خوزستان، ساعت 19:45
داور: حامد صادق‌جو، کمک‌ها: محمدجواد مداح و مجید سربندی، داور چهارم: مهدی اجاقی

* گل ریحان البرز – سپیدرود رشت، ساعت 19:50
داور: مجید محمدی، کمک‌ها: مرتضی سلمان‌نژاد و دانیال باشنده، داور چهارم: فرهاد امینی

* هوادار تهران – آلومینیوم اراک، ساعت 19:50
داور: میثم حیدری، کمک‌ها: عسگر محمدی و محمدسینا رعنایی، داور چهارم: عقیل جهانبازی

* خوشه طلایی ساوه – بادران تهران، ساعت 19:50
داور: یاسر همرنگ، کمک‌ها: عبدالعلی شکرگزار و محمدرضا فتحی، داور چهارم: علی صباحی

* ملوان بندرانزلی – مس رفسنجان، ساعت 20
داور: علی صفایی، کمک‌ها: آرمان اسعدی و هیوا بهمنی، داور چهارم: فرزین تمیزی

دوشنبه 23 تیرماه
* داماش گیلانیان – فجر سپاسی شیراز، ساعت 20
داور: محمدباقر پورباقر، کمک‌ها: حمید رضا کنعانی و حسین سلیمانی، داور چهارم: مرتضی عابدی
ناظر: ایرج امینی‌فر

انتهای پیام/