دسته‌ها
Uncategorized

لیگ برتر کشتی فرنگی| فولاد اکسین برنده جدال مدعیان/ سومین شکست سنگین سیرجانی‌ها- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از فدراسیون کشتی، دور رفت رقابت‌های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی، جام یادگار امام (ره)، از صبح امروز (سه‌شنبه) در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.

در دیدارهای دور سوم، تیم فولاد اکسین خوزستان با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم  سیناصنعت ایذه گذشت و رعد پدافند نیز شکست ٩ بر یک را بر هیئت کشتی سیرجان تحمیل کرد.

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان 7- سینا صنعت ایذه 3 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 1- مصیب اکبری، برنده 6
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9 – میلاد رضانژاد صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 4، ضربه فنی – فرشاد عیسوند 3
67 کیلوگرم: علی ذکائی‌مهر، برنده 2، ضربه فنی- شاهین بداغی 1
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده 8
77 کیلوگرم: امین کاویانی‌نژاد، برنده 7- هادی علیزاده پورنیا 1
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 3- عباس مهدی زاده 1
87 کیلوگرم: رامین طاهری، برنده 5- امید محمودی صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده 8
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 2- آرمان طهماسبی زاده صفر

هیئت کشتی سیرجان یک- رعد پدافند ٩ (اسامی تیم رعد پدافند ابتدا آمده است)

55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده- فرزاد محبی 
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده – امیرمحمد یارمحمدزهی 
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده – عرفان فردی
67 کیلوگرم: احسان فراهانی – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی
72 کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده 4- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده 6- محمد غلامی 2
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 7- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 9- امیرطاها برفه‌ای صفر
97 کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده – مسعود زیدآبادی
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده – سید احسان اسماعیل پور 
انتهای پیام/

دسته‌ها
Uncategorized

لیگ دسته اول فوتبال| بالانشین‌ها به دنبال عقب نماندن از کورس صعود/ جدال ملوان با صدرنشین- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیست‌و‌نهم لیگ دسته اول فوتبال امروز (یکشنبه) با انجام 8 آغاز می‌شود و تیم‌های بالانشین جدول برای تثبیت و ارتقای جایگاه خود و همچنین تیم‌های انتهای جدولی برای فرار از منطقه خطر مقابل حریفان خود صف‌آرایی می‌کنند.

در یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته، مس رفسنجان که با 57 امتیاز و اختلاف شش امتیازی نسبت به تعقیب کنندگان خود در صدر جدول قرار دارد، در شهر انزلی به مصاف ملوانی می‌رود که با اکبر میثاقیان به دنبال فرار از منطقه خطر است. قوهای سپید انزلی با 28 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارند و برای فرار از خطر سقوط نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار خانگی دارند.

مس کرمان و نود ارومیه، تیم‌های سوم و پنجم جدول نیز در یکی دیگر از بازی‌های مهم این هفته به مصاف هم خواهند رفت. دو تیمی که برای عقب نماندن از کورس صعود باید در این بازی به پیروزی برسند و ناکامی هر کدام از آنها در این مسابقه، به منزله خارج شدن از جمع مدعیان لیگ خواهد بود.

در دیگر دیدارهای مهم این هفته،‌ آلومینیوم اراک رده دومی میهمان تیم هوادار خواهد بود و خوشه‌طلایی ساوه رودرروی بادران تهران قرار می‌گیرد.

برنامه کامل هفته بیست‌و‌نهم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

یکشنبه 22 تیرماه
* آرمان‌گهر سیرجان – نیروی زمینی تهران، ساعت 19:10
داور: ایمان کهیش، کمک‌ها: حامد صفایی و سعید زیبا، داور چهارم: احمد مرشدی

* مس کرمان – نود ارومیه، ساعت 19:10
داور: احمد محمدی، کمک‌ها: حمید سبحانی و امین قدیری، داور چهارم: وحید مالکی

* قشقایی شیراز – علم و ادب تبریز، ساعت 19:30
داور: ایمان شاه‌ولی، کمک‌ها: ولی کاووسی و مازیار معتمدنیا، داور چهارم: سید امین خدادادپور

* رایکای بابل – استقلال خوزستان، ساعت 19:45
داور: حامد صادق‌جو، کمک‌ها: محمدجواد مداح و مجید سربندی، داور چهارم: مهدی اجاقی

* گل ریحان البرز – سپیدرود رشت، ساعت 19:50
داور: مجید محمدی، کمک‌ها: مرتضی سلمان‌نژاد و دانیال باشنده، داور چهارم: فرهاد امینی

* هوادار تهران – آلومینیوم اراک، ساعت 19:50
داور: میثم حیدری، کمک‌ها: عسگر محمدی و محمدسینا رعنایی، داور چهارم: عقیل جهانبازی

* خوشه طلایی ساوه – بادران تهران، ساعت 19:50
داور: یاسر همرنگ، کمک‌ها: عبدالعلی شکرگزار و محمدرضا فتحی، داور چهارم: علی صباحی

* ملوان بندرانزلی – مس رفسنجان، ساعت 20
داور: علی صفایی، کمک‌ها: آرمان اسعدی و هیوا بهمنی، داور چهارم: فرزین تمیزی

دوشنبه 23 تیرماه
* داماش گیلانیان – فجر سپاسی شیراز، ساعت 20
داور: محمدباقر پورباقر، کمک‌ها: حمید رضا کنعانی و حسین سلیمانی، داور چهارم: مرتضی عابدی
ناظر: ایرج امینی‌فر

انتهای پیام/

دسته‌ها
Uncategorized

ویدیو| حمایت یحیی گل‌محمدی از افشین پیروانی در جدال با قلعه‌نویی




صحبت های سرمربی پرسپولیس در حمایت از افشین پیروانی در جدال با امیر قلعه‌نویی را ببینید.