دسته‌ها
Uncategorized

3 فرنگی‌کار ایرانی در رنکینگ المپیکی‌ها؛ امیدواری به عدم رویارویی با حریفان اصلی در مراحل مقدماتی- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، بعد از آنکه اتحادیه جهانی رنکینگ شش وزن المپیکی کشتی آزاد را اعلام کرد که حسن یزدانی در رنک اول وزن 86 کیلوگرم و مصطفی حسین‌خانی در رنک چهارم وزن 74 کیلوگرم قرار گرفتند، سه فرنگی‌کار ایرانی نیز با امتیازاتی که به دست آوردند، در جمع چهار نفر برتر وزن‌های خود قرار گرفتند.

براساس این گزارش، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم بعد از تاماش لورینچ (مجارستان)، آلکس کسیدیس (سوئد) و کاراپت چالیان (ارمنستان) در رده چهارم قرار گرفت. محمدهادی ساروی نیز در وزن 97 کیلوگرم بعد از موسی اولویف (روسیه) و آرتور الکسانیان (ارمنستان) در رده سوم این وزن قرار گرفت.

 

همچنین در وزن 130 کیلوگرم رضا کایالپ (ترکیه)، عبدالطیف محمد (مصر) و مامینجان عبدالله‌یف (ازبکستان) بالاتر از امین میرزازاده قرار گرفتند و ملی‌پوش کشورمان نیز رده چهارم را به خود اختصاص داد.

کشتی‌گیران با حضور در مسابقات دارای رنکینگ اتحادیه جهانی به امتیازات بالا می‌رسند و حضور آنها تا رده چهارم جدول به معنای عدم رویارویی آنها در مراحل مقدماتی با کشتی‌گیران شاخص و رنکِ بالاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *