دسته‌ها
Uncategorized

یورو 2020| پتکوویچ: لیاقت حضور در نیمه‌ نهایی را داشتیم/ همچنان به بازیکنانم افتخار می‌کنم- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، تیم ملی سوئیس با وجود 120 دقیقه مقاومت مقابل اسپانیا در دیداری که در نیمه دوم آن (اخراج فرولر در دقیقه 77) 10 نفره شد و در وقت‌های معمول و اضافه یک – یک به پایان رسید، در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه 3 بر یک مغلوب ماتادورها شد.

ولادیمیر پتکوویچ سرمربی تیم ملی سوئیس در پایان این بازی به خبرنگاران گفت: تبرک به اسپانیا. آنها هر کاری که می‌توانستند انجام دادند و در نهایت در ضربات پنالتی پیروز شدند. من به تیمم و تمام بازیکنانم واقعاً افتخار می‌کنم.

سرمربی سوئیسی‌ها افزود: بازیکنان من امشب قهرمانانه جنگیدند. ما لیاقت حضور در مرحله نیمه نهایی را داشتیم. من احساسی دو گانه دارم. از یک سو به خاطر کاری که تا این مرحله از رقابت‌ها انجام دادیم احساس غرور می‌کنم و معتقدم که می‌تواند سربلند به خانه برگردیم. از سوی دیگر ناراحتم چون واقعاً یک قدم تا رفتن به نیمه نهایی فاصله داشتیم و این اتفاقی نیست که اغلب اوقات رخ دهد. در کل اما می‌توانم بگویم که حس مثبتی که دارم به ناراحتی‌ام غالب است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *