دسته‌ها
Uncategorized

یورو 2020| شوچنکو: فکر نمی‌کنم مقابل انگلیس کم‌کاری کرده باشیم/ از آخرین حضورمان در چنین مرحله‌ای 15 سال می‌گذرد- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، آندری شوچنکو پس از باخت 4 بر صفر تیم ملی اوکراین برای انگلیس و ناکامی در صعود به مرحله نیمه نهایی یورو 2020 گفت: من فکر نمی‌کنم که تیم ما امشب کم کاری کرده باشد. ما طبق همان اصولی که پیش از این داشتیم بازی کردیم. در برخی از مقاطع بازی موقعیت‌هایی داشتیم که ضربات آخر‌مان ضعیف بود. علاوه بر این ما برای این بازی مدافع میانی‌مان کریوتسوف را از دست داده بودیم و اگر او بود بهتر می‌توانست حملات حریف را مهار کنیم. این باخت برای ما با توجه به داشتن مدافعانی که نمی‌توانستند برابر حملات انگلیس مقاومت کنند قابل درک بود.

سرمربی اوکراین با ابراز امیدوار درباره بهتر بالا رفتن سطح تیمش برای تورنمنت‌های بعدی، رسیدن مردانش به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 را هم یک دستاورد بزرگ دانست و افزود: از آخرین باری که تیم ملی اوکراین به یک چهارم نهایی یک تورنمنت بزرگ رسیدن 15 سال می‌گذشت و ما دوباره توانستیم این کار را انجام دهیم اما برای بالاتر رفتن از این مرحله و کسب موفقیت‌های بزرگتر شما باید بازیکنانی داشته باشید که حداقل در 5 لیگ معتبر اروپا بازی کنند، البته من از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام و از آنها به خاطر تعهدشان نسبت به تیم تشکر می‌کنم.

شوچنکو در پاسخ به سؤال درباره آینده‌اش در تیم ملی اوکراین و احتمال استعفای او هم گفت: یورو برای ما تمام شده است و ما به کیف بازخواهیم گشت تا کارهایی که در این تورنمنت انجام دادیم را بررسی و گزارش آن را به فدراسیون اعلام کنیم. بعد از آن من و فدراسیون درباره آینده همکاری‌مان تصمیم‌گیری خواهیم کرد. برای این کار وقت هست و فعلاً عجله‌ای نداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *