دسته‌ها
Uncategorized

یعقوبیان: امیدوارم در بازی‌های آسیایی 2022 روی سکو برویم- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


علی یعقوبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، در خصوص آمادگی تیم اپه اظهار داشت: روز دوشنبه مسابقه انتخابی برای اعزام به زون آسیا برگزار شد و بین محمد رضایی در رده بزرگسالان و محمد رضایی در رده جوانان، بازیکن‌ جوان ما انتخاب شد. رضایی 8 روز در تهران اردو خواهد داشت و 5 اردیبهشت ماه در زون آسیا شرکت می‌کند.

وی در خصوص شناخت از رقبایش عنوان کرد: مسابقات کازان روسیه 29 اسفند برگزار شد که ما در آن شرکت نکردیم ولی رقبای ما در آن مسابقه حضور داشتند و از فرودین 99 تا 1400 فقط مسابقات کازان برگزار شد که نرفتیم. رضایی در جوانان جهان شرکت می‌کند که فرصت خوبی است تا خود را محک‌ بزند.

سرمربی تیم اپه کشورمان تاکید کرد: هدفی که ما مربیان و کادر فنی داریم در دو بخش است. یک برنامه کوتاه مدت داریم که مربوط به کسب سهمیه المپیک در زون آسیا بوده و برنامه بلند مدت نیز درخشش در بازی‌های آسیایی 2022 است. شرایط و بودجه در بخش اپه برای رسیدن به این هدف موثر است و باید ببینیم چند درصد آماده می‌شویم.

وی در پایان گفت: به هر دو رویداد یعنی زون آسیا و بازی‌های آسیایی امیدواریم. بچه‌ها با انگیزه و کم سن و سال و با استایل خوب هستند و امیدوارم در بازی‌های آسیایی 2022 روی سکو برویم. قبلا در این مسابقات برنز گرفتیم و ارتقای آن دور از دسترس نیست.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *