دسته‌ها
Uncategorized

کیخا: آماده کسب سهمیه المپیک در قطر بودم اما کرونا اجازه نداد- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


سعیدرضا کیخا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره آخرین شرایط آمادگی‌اش پس از برگزاری اردوهای تیم ملی ژیمناستیک اظهار داشت: در یک سال گذشته و به دلیل شیوع ویروس کرونا، 3 مرحله اردوی آنلاین داشتیم و پس از آن نیز اردوها به صورت حضوری برگزار شد. در دی ماه به مدت 20 روز در قزوین بودیم و بعد از یک هفته استراحت، دوباره در همان جا اردوی‌مان را پیگیری کردیم و خوشبختانه الان آمادگی خوبی دارم.

وی ادامه داد: قرار بود در اسفند ماه در مسابقات جمهوری آذربایجان و سپس قطر شرکت کنیم. مسابقات جمهوری آذربایجان، رقابت کسب سهمیه المپیک نبود، اما قرار بود در آن شرکت کنیم؛ چرا که آخرین رقابت رسمی پیش از اعزام به قطر و تلاش برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو بود. با لغو این مسابقات امیدوار بودیم که به قطر اعزام شویم تا رقابت‌های جام جهانی به میدان برویم و برای کسب سهمیه تلاش کنیم، اما متاسفانه این تورنمنت نیز با دستور وزارت بهداشت قطر و اعلام رسمی فدراسیون جهانی لغو شد.

ملی‌پوش ژیمناستیک گفت: با شرایطی که الان به وجود آمده، کسب سهمیه المپیک بسیار پیچیده شده و به نوعی یک سردرگمی در فدراسیون جهانی برای برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات انتخابی وجود دارد.

کیخا عنوان کرد: با تمریناتی که انجام داده بودم، آمادگی لازم برای کسب سهمیه المپیک در مسابقات قطر را داشتم، اما شیوع کرونا و دستور کشور میزبان مانع از این اتفاق شد. من در این مدت روی نقاط ضعفم کار کرده و آن را برطرف کرده بودم، اما حالا با وضعیتی که به وجود آمده، شرایط کسب سهمیه پیچیده شده و باید منتظر تصمیمات فدراسیون جهانی بمانیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *