دسته‌ها
Uncategorized

کومان: این آخرین فصل حضور من در بارسلونا نخواهد بود/ تیمم بازیکن پا به سن گذاشته زیادی دارد- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، رونالد کومان پس از پیروزی یک بر صفر بارسلونا در خانه ایبار در هفته پایانی لالیگا به خبرنگاران گفت: خیلی مهم بود که فصل را با پیروزی به پایان برسانیم. قطعاً الان با احساس بهتری به کارمان پایان می‌دهیم. اگر نمی‌بردیم چنین احساسی نداشتیم. با اعمال یکسری تغییرات در آرایش تیم در نهایت توانستیم بازی را ببریم.

کومان در پاسخ به این سؤال که چقدر برای او مهم بود که تیمش آخرین بازی را ببرد و اینکه آینده‌اش چه خواهد شد، اظهار داشت: ما بارسلونا هستیم و از ما انتظار می‌رود که همه بازی‌های‌مان را ببریم. امروز هم یک بازی انجام دادیم که عالی نبود و موقعیت‌های گلزنی زیادی نداشتیم. موقعیت‌های کمی خلق کردیم، اما بازی‌مان در عین حال که نقاط ضعفی داشت، از یکسری نقاط قوت هم برخوردار بود. من فکر نمی‌کنم که این آخرین بازی من به‌عنوان سرمربی بارسلونا باشد. هنوز قرارداد دارم و نمی‌دانم چه می‌شود. شما خیلی درباره این موضوع صحبت می‌کنید اما من نسبت به آن خونسردم. اگر لازم است باشگاه تغییری داشته باشد، باید با من صحبت شود. جواب دادن به سؤالات تکراری هم مرا خسته می‌کند.

سرمربی هلندی در پاسخ به این سؤال که آیا از ناکامی رئال مادرید برای کسب جام در این فصل راضی است، تأکید کرد: ما باید حواس‌مان به خودمان باشد. به اتلتیکومادرید بابت فصل خوبی که داشت و قهرمانی‌اش تبریک می‌گویم. آنها بیشتر از همه تیم‌ها صدرنشین بودند، اما تیم‌شان هم خوب بسته شده بود. فقط می‌‌توانم تبریک بگویم نه بیشتر.

کومان درباره اینکه آیا برای فصل آینده تیمش برنامه‌ریزی کرده است هم گفت: زمانی که ما به بارسلونا آمدیم تیمی را تحویل گرفتیم که بسته شده بود. تنها خریدی که ما بعد از آمدن من انجام دادیم، سرجینو دست بود. به نظر من این تیم در آن سطحی که ما می‌خواستیم بارسلونا را به آن برسانیم، کافی نیست و کاملاً مشخص است که خیلی‌های دیگر هم در باشگاه چنین طرز تفکری دارند. ما تلاش می‌کنیم که تیم را ارتقا دهیم. با تمام احترامی که برای همه قائلم باید بگویم که ما بازیکن پا به سن گذاشته‌ای داریم که هنوز باید روی آنها حساب کنیم. بازیکنان جوان هم هستند. این تیم کامل نیست. من نمی‌توانم در عرض تنها یک فصل تیم را دگرگون کنم. با این حال ما دراین فصل بیشترین گل زده را داشتیم. البته قبول دارم که میزان موفقیت‌مان کمتر از چیزی بوده است که تیمی مانند بارسلونا باید داشته باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *