دسته‌ها
Uncategorized

کلنگ‌زنی دو مجموعه ورزشی اصفهان با حضور صالحی‌امیری- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90 و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، سید رضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک که بهمراه علیرضا رحیمی، عضو هیئت اجرایی و مشاور رئیس و هیئت همراه ‌جهت حضور در مراسم تقدیر و تجلیل از سهراب مرادی راهی اصفهان شده بود بعد از ظهر امروز در آئین کلنگ‌زنی سایت ورزش‌های ساحلی و سالن ورزشی چند منظوره شهر اصفهان که به نام زنده یاد ولی الله احمدی ساخته خواهد شد، شرکت کرد.

خانواده مرحوم احمدی از خیرین بزرگ استان اصفهان هستند تمام هزینه‌های ساخت این دو‌ مجموعه را تقبل کردند. همچنین آپارتمان اهدایی به سهراب مرادی نیز از سوی این خانواده خیر تامین شد.

تجلیلازروسایهیئت‌هایورزشیاستاناصفهان

صالحی‌امیری عصر امروز در محل سالن اجتماعات هتل کوثر بهمراه طباطبایی، مدیر کل ورزش و‌ جوانان استان، رحیمی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان و جمعی از معاونین و‌ پیشکسوتان از روسای 52 هیات ورزشی این استان تحلیل بعمل آورد.

طباطبایی در ابتدای این مراسم ضمن خیر مقدم به صالحی امیری و هیئت همراه بخاطر حضور در این مراسم از وی تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در آیین تجلیل از روسای هیئت‌های ورزشی استان با بیان اینکه هرچند کرونا امسال مشکلات زیادی برای ورزش به وجود آورده، گفت: کسب عناوین مختلف در رشته‌های ورزشی در رقابت‌های ملی و توسعه زیرساخت‌های ورزشی، با وجود کرونا یک اتفاق مهم در ورزش امسال در استان اصفهان بود.

سیدمحمدطباطبایی با اشاره به برگزاری مسابقات المپیک توکیو در سال آینده گفت: در حال حاضر 23 ورزشکار داریم که برای کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک شانس دارند.

وی گفت: پاداش قهرمانان و مدال آوران استان در المپیک و پارالمپیک مشخص شده و امیدواریم انگیزه‌ای قوی برای قهرمانان عزیز کشورمان باشد.

در پایان مراسم لوح تقدیر و هدایایی به روسای هیئت‌های ورزشی استان اهدا گردید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *