دسته‌ها
Uncategorized

کلانتری: گفتند فجر بی‌حاشیه است و اشتباهات داوری برای آن اشکال ندارد/ بازی در زمین خراب پارس ما را آزار داد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


علی اصغر کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90،‌ درباره پایان نیم‌فصل اول لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: خدا را شکر با کمک مجموعه باشگاه فجر و بازیکنان باغیرت، نتایج خوبی گرفتیم و جایگاه خوبی در جدول داریم. البته توقع ما خیلی بیشتر از این بود و دوست داشتیم 34 یا 35 امتیاز بگیریم. با این حال فاصله چهار امتیازی با صدر جدول هم بد نیست. غیبت بازیکنان سرباز و مصدوم باعث شد در هشت بازی فقط 15 بازیکن داشته باشیم.

وی ضمن اشاره به مشکل فجر سپاسی شیراز در استفاده از سربازان بیان کرد: بازیکنان سرباز ما اجازه نداشتند که این مشکل قبل از هفته هفدهم حل شد. این فصل که به پایان رسید و امیدوارم از این بازیکنان از فصل آینده استفاده کنیم. زمانی که به فجر آمدم، تیم در رتبه سیزدهم جدول حضور داشت. خیلی‌ها فکر نمی‌کردند این تیم بازی‌های زیبایی ارائه کند و مدعی صعود به لیگ برتر شود. باید جایگزین‌های خوبی برای بازیکنانی که از تیم جدا شده‌اند، انتخاب کنیم و نیم‌فصل دوم کارمان سخت است.

سرمربی فجر سپاسی شیراز با تمجید از شاگردانش خاطرنشان کرد: بازیکنان سختکوش و تاکتیک‌پذیری داریم و با وجود اینکه فشار روی حدود 13 بازیکن وجود داشت، بسیار روان بازی می‌کردیم، به خصوص در دیدارهای خارج از خانه. بیشتر زمین‌ها شرایط مساعدی داشتند و نگرانی نیم‌فصل اول ما، زیاد بودن تساوی‌ها در دیدارهای خانگی بود. ما بازی‌های خود را روی زمین انجام می‌دهیم و زمین ورزشگاه پارس شیراز ما را آزار داد. باید در نیم‌فصل دوم درباره این مسئله فکری کنیم. کیفیت بازی‌ها نسبت به سال‌های گذشته پایین‌تر بود و لیگ برتر هم کیفیت چندانی نداشت، اما لیگ یک به مرور زمان بهتر شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

تیم فوتبال فجر سپاسی , لیگ دسته اول فوتبال ,

کلانتری در مورد عملکرد داوران در نیم‌فصل اول مسابقات به اخبار ورشی 90 گفت: داوران جوان بودند و بیشتر آنها از لیگ دسته دوم آمده بودند. آنها اشتباهاتی داشتند که این بابت متضرر شدیم. بسیاری از داوران برای اولین بار در لیگ دسته اول، بازی تیم ما را سوت زدند، چون گفتند فجر تیمی بی‌حاشیه است و اگر داوران اشتباه کنند، اشکال ندارد! ان‌شاءالله این داوران باتجربه‌تر شده باشند و کمتر اشتباه کنند. یک سوت آنها باعث تغییر آینده یک تیم می‌شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

وی در مورد مسیر پیش روی فجری‌ها برای تحقق صعود به لیگ برتر فوتبال تصریح کرد: کار خیلی سختی داریم که همه در استان باید دست به دست هم بدهند تا کار بزرگی انجام شود. کل استان فارس باید کمک کنند و بازیکنان ما هم 30 درصد قضیه هستند. اواسط نیم‌فصل اول از مسئولان تقاضا کردم که به خاطر خرابی زمین پارس، چند بازی ما در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شود تا ورزشگاه پارس شیراز زیر کشت برود. زمین دستغیب هم خیلی کیفیت خوبی ندارد و مشابه ورزشگاه شهید وطنی است. ما به هر مسئولی رو زدیم و آنها با مدیران سازمان لیگ صحبت کردند که آنها با این موضوع موافقت نکردند.

سرمربی فجر سپاسی شیراز با ابراز تأسف از برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه خانگی نساجی اظهار داشت: زمین قائمشهر مانند موکت است، اما اجازه برگزاری بازی در ورزشگاه شهید دستغیب را ندادند. ورزشگاه خانگی نساجی خراب‌تر از دستغیب است. بازی در زمین ما برای تیم‌های مقابل خیلی راحت است که برای ما سختی دارد. ما روی زمین بازی می‌کنیم و برای این موضوع به زمین باکیفیت نیاز داریم. زمین تیم‌های خارج از استان بسیار خوب بود و ما هم بسیاری از دیدارها را بردیم. امیدوارم این مشکل برطرف شود و باید چند بازیکن جدید به تیم اضافه کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *