دسته‌ها
Uncategorized

کاکاحاجی: این حق من نیست که به عنوان یک مربی حرفم را بزنم؟- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


کریم کاکاحاجی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 در مورد حاشیه‌های اخیر انتخابات هیئت کشتی استان خوزستان و اینکه گفته شده او به کمیته انضباطی دعوت شده است، اظهار داشت: بعد از 30 سال خدمت به کشتی استان، این حق من نیست که به خاطر دلسوزی و ابراز ناراحتی از وضعیت روزِ هیئت، من را بار دیگر به کمیته انضباطی فرا بخوانند. حق من نیست که بعد از سال‌ها جنگیدن در جبهه علیه دشمن و تلاش در میادین بین المللی برای کشتی کشورم، کمیته انضباطی من را به خاطر اینکه گفته‌ام دارند انتخابات هیئت کشتی استان را مهندسی می‌کنند، بخواهد.

وی در پاسخ به این سوال که مگر همین چندی پیش به همین دلیل با محرومیت مواجه نشده است؟، تصریح کرد: بله یک بار به خاطر حرف‌هایی که در همین رابطه گفتم، سه ماه محرومم کردند. بعد از یک ماه و نیم محرومیت را برداشتند. حالا هم چون گفتم دارند انتخابات را مهندسی می‌کنند برایم نامه آمده است. یعنی ما حق انتقاد نداریم؟ نمی‌توانیم در مورد هیئت استان حرفی بزنیم؟

کاکاحاجی در مورد اینکه چه کسی دارد انتخابات را مهندسی می‌کند، گفت: دارند از یک نفر حمایت می‌کنند، سرپرست فعلی در کنار او قرار گرفته که خودش هم بعد از انتخابات بماند. این فقط حرف من نیست، حرف خیلی‌ها در استان خوزستان هست. چینش اعضای مجمع به شکلی است که فرد مورد نظر رای بیاورد. من حرفم این است که نباید این کارها را انجام داد. بعد از این همه بدبختی کشیدن در کشتی استان، این حق من نیست که به عنوان یک مربی حرفم را بزنم؟ طبق کدام قانونی من را محروم می‌کنند.

مربی سابق تیم ملی کشتی نوجوانان در خاتمه تاکید کرد: از فدراسیون می‌خواهم به موضوع ورود کند، آنها تاکنون بی طرف بوده‌اند، اما با توجه به جایگاه کشتی خوزستان و حاشیه‌های زیادی که وجود دارد، امیدوارم فدراسیون هم تلاش کند که این حاشیه‌ها از بین برود.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *