دسته‌ها
Uncategorized

ژکو: از شنیدن شایعات درباره آینده‌ام خسته شده‌ام/ فقط به رم فکر می‌کنم و بس!- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، ادین ژکو در واکنش به شایعات مطرح شده اخیر درباره احتمال جدایی‌اش از رم برای پیوستن به یوونتوس، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: از حرف زدن درباره شایعات پیرامون آینده حرفه‌ام خسته شده‌ام. من فقط به رم فکر می‌کنم و بس.

ژکو با اشاره به پیروزی اخیر تیمش مقابل دبرسن مجارستان در اردوی پیش فصل رمی‌ها که در حضور هواداران برگزار شد هم گفت: مدت‌ها بود که چنین جوی را تجربه نکرده بودیم و به این اتفاق روی ما تأثیر خوبی خواهد گذاشت. امیدوارم فصل مثبتی پیش رو داشته باشیم و بازگشت هواداران به استادیوم‌‌ها هم به ما کمک کند.

مهاجم سابق منچسترسیتی درباره کار زیر نظر سرمربی جدیدش ژوزه مورینیو در اردویی که در کشور این مرد پرتغالی برگزار شده است هم گفت: ما تازه کارمان را شروع کرده‌ایم اما در حال حاضر همه چیز دارد خوب پیش می‌رود. فعلاً فقط در حال آماده‌سازی هستیم. پاهای‌مان هنوز به فشار تمرینات عادت نکرده است اما همه راضی و خوشحال هستند و مربی هم از ما می‌خواهد که با صد درصد توان‌مان بازی کنیم. بعد از بازی و تمرینات هم گاهی با هم شوخی می‌کنیم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *