دسته‌ها
Uncategorized

وقتی در شهر خودرو پولی برای تست کرونا هم نیست/ وضعیت این باشگاه چه زمانی مشخص می‌شود؟- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، ساعتی پیش از دیدار شهر خودرو با ماشین‌سازی در تبریز، اعضای تیم مشهدی به دلیل مشکلات مالی و عدم دریافت پاسخ آزمایشات کرونا مجوز ورود به ورزشگاه را پیدا نکردند. این در حالی است که همچنان به مشکلات باشگاه شهر خودرو اضافه می‌شود و باید بیش از پیش نگران آینده این تیم بود.

بعد از حواشی مدیریتی شهر خودرو و منتشر شدن خبر بازداشت یکی از مدیران این مجموعه، بحث واگذاری و انتقال امتیاز این باشگاه مطرح شد. در حالی که از گزینه‌های مختلفی چون شرکت فولاد خراسان برای تیمداری در مشهد عنوان شده بود، ولی هنوز اتفاق جدیدی در این مورد رخ نداده و باشگاه شهر خودرو با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. شرایط برای این تیم تا حدی بغرنج است که حتی مسئولان این تیم پولی برای پرداخت هزینه و دریافت جواب‌ تست‌های کرونا در اختیار ندارند!

البته هزینه‌های سفر – از قبیل بلیت هواپیما – برای حضور شهر خودرو در تبریز توسط مسئولان استانی فراهم شده بود و اعضای این تیم با این کمک‌های ده چند میلیونی موفق به سفر برای انجام دیدار نخست‌شان در دور برگشت لیگ برتر شده‌اند، اما اینکه چرا این تیم در پرداخت چند میلیون تومان برای انجام تست کرونا ناتوان است، جای تعجب دارد.

برای سر و سامان گرفتن شهر خودرو،‌ ابتدا باید وضعیت مالکیتی این باشگاه مشخص شود. بنا بوده در روز‌های اخیر فرهاد حمیداوی مالک این باشگاه وکالتی را برای انجام امور واگذاری و تعیین تکلیف شدن وضعیت باشگاه به مسئولان استانی ارائه کند، ولی هنوز این وکالت‌نامه صادر نشده است. از سویی دیگر برای رخ دادن هر اتفاقی از قبیل حمایت و انتقال امتیاز، باید از لحاظ قانونی اختیاراتی به استان خراسان رضوی در این حوزه داده شود. با این حال از مشهد خبر می‌رسد که احتمالاً وضعیت مالکیتی شهر خودرو قرار است تا آخر هفته جاری مشخص شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *