دسته‌ها
Uncategorized

والیبال ساحلی زیر 19 سال آسیا| تیم‌های ایران حریفان خود را شناختند- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90 و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 سال آسیا با حضور 21 تیم (13 تیم گروه مردان و 8 تیم در گروه زنان) از 12 تا 15 تیرماه به میزبانی تایلند برگزار می‌شود که این رقابت‌ها حکم انتخابی جهان در قاره کهن آسیا را نیز دارد.

کنفدراسیون والیبال آسیا گروه‌بندی این رقابت‌ها را مشخص کرد و تیم والیبال ساحلی الف ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده –  علی قربان پسندی) در گروه C و تیم والیبال ساحلی ب ایران (آرمین کمی-  امیررضا زمانی) در گروه A قرار گرفتند.

گروه بندی کامل مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 19 سال آسیا به قرار زیر است:

گروه A:  تایلند یک، فیلیپین یک و ایران 2

گروه B: استرالیا، لبنان یک و تایلند 2

گروه C: ایران الف، قطر و قزاقستان 2

گروه D: قزاقستان یک، اندونزی، لبنان 2 و تایلند 3

در پایان مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 19 سال آسیا از هر گروه دو تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود خواهند کرد و دیگر مراحل مسابقات به صورت حذفی برگزار خواهد شد.

تیم‌های والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران که روز دوشنبه هفته جاری تهران را به مقصد تایلند ترک کرده بودند، روز سه‌شنبه به شهر ناخون پاتوم میزبان این رقابت‌ها رسیدند و پس از طی مراحل فشرده پروتکل‌های بهداشتی در هتل محل مسابقات اسکان یافتند.

ملی‌پوشان کشورمان پس از منفی اعلام شدن تست کرونا، تمرینات خود را در زمین اصلی مسابقات آغاز کردند و تا کنون دو نوبت تمرین توپی و دو نوبت تمرینات بدنسازی را زیر نظر مازیار هوشمند سرمربی تیم‌ها زیر 19 سال ساحلی ایران پیگیری کردند.

نادر راهجردیان به عنوان سرپرست و اکبر مسیبی داور کاندید آسیایی ساحلی کشورمان نیز از دیگر نفرات اعزامی به این رقابت‌ها هستند.

پنج تیم برتر مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 19 سال آسیا سهمیه جهانی دریافت خواهند کرد.

کشور تایلند میزبان مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 19 و 21 سال جهان نیز است که این رقابت‌ها در رده سنی زیر 19 سال از 23 تا 28 شهریورماه و در رده سنی زیر 21 سال از دوم تا هفتم مهرماه سال جاری در شهر Roi Et برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *