دسته‌ها
Uncategorized

مومنی: همه به استقلال می‌آیند تا به جاهای بالاتر برسند/ برنده بازی با گل‌گهر مجیدی بود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


محمد مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره پیروزی 2 بر صفر استقلال برابر گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: استقلال در روزی که تاکتیک تیمی خوب و وحدت تاکتیکی نداشت، نتیجه قابل دفاعی گرفت. بازیکنان تمرینات زیادی پشت سر نگذاشتند، استرس زیادی داشتند و بسیاری از آنها غایب بودند. استقلال از لحاظ تاکتیکی، حرفی برای گفتن نداشت و حواشی هفته‌های اخیر گریبانگیر تیم شد. با این حال تمام روزنه‌های گل‌گهر را از کناره‌ها بسته و حریف را به خوبی آنالیز کرده بود. تیم بیشتر روی ضربات ایستگاهی موقعیت ایجاد می‌کرد.

وی با اشاره به گلی که محمد حسین مرادمند به ثمر رساند، تصریح کرد: گل اول شاید ناشی از اشتباه داور باشد،‌ اما این علیرضا حقیقی بود که اشتباه مسلمی مرتکب شد و زاویه را نبسته بود. استقلال در همه شاخصه‌های فنی پایین‌تر از گل‌گهر بود و توپ و میدان را به رقیب واگذار کرد. استقلال به گل‌گهر اجازه نداد توپ پشت محوطه جریمه باشد و بازی را مدیریت کرد، اما بیشترین بهره را از فرصت‌های خود برد.

پیشکسوت استقلال با اشاره به عملکرد فردی آبی‌پوشان گفت: آرمان رمضانی عملکرد بدی نداشت، اما قایدی با حرکات فردی خود موقعیت ایجاد کرد و حضور فرشید اسماعیلی در زمین هم برگ برنده استقلال بود. تیم در این بازی نتیجه قابل قبولی گرفت، اما معلوم بود خط دفاع چهار نفره استقلال جز دفع توپ کاری نمی‌کرد و بازیکنان هم اعتماد به نفس نداشتند. تغییرات مدیریتی باعث شد آرامش استقلال به هم بخورد و بگومگوهای غیر حرفه‌ای در باشگاه ایجاد شود. برنده این بازی فرهاد مجیدی بود که توانست سه امتیاز را بگیرد و حرف خود را بیشتر به کرسی بنشاند.

مومنی در پاسخ به این پرسش که آیا عضویت در هیئت‌مدیره باشگاه استقلال به او هم پیشنهاد شده بود یا خیر، به اخبار ورشی 90 گفت: بله. استقلال این روزها بیمار است و هواداران راضی نیستند. وقتی مددی را خیلی‌ها قبول ندارند، چگونه می‌توانیم با او کار کنیم؟ شاید مددی فردی زحمتکش باشد، اما کار کردن با این گروه بسیار سخت است. دیدیم یک عضو جدید هیئت‌مدیره استقلال هم نیامده رفت و خودش می‌داند چه افتخاراتی در اصفهان دارد! پرویز مظلومی می‌تواند اختلافات بین مجیدی و مدیریت باشگاه را حل کند. اصغر ملکیان هم که قبلاً عبدالله ویسی درباره او صحبت کرده بود!

وی با انتقاد از مدیران جدید آبی‌ها خاطرنشان کرد: همه به استقلال می‌آیند تا از این باشگاه به جاهای بالاتر برسند. شهید چمران فرمود فعالیت یک نفر در سمتی که تخصصی در آن  ندارد، خیانت است. مدیران باید مشکلات استقلال را حل کنند، نه اینکه فقط افتخارات حضور در استقلال نصیب آنها شود. ملکیان در جایگاهی نیست که در هیئت‌مدیره حاضر باشد. اسپانسر تحت نظر آنهاست، اما این اعضا نمی‌توانند مشکلات استقلال را حل کنند. آنها فقط «صندلی پُرکن» و گوش به فرمان هستند تا اینکه نوآوری داشته باشند.

پیشکسوت استقلال در مورد آینده شاگردان مجیدی و شانس آنها در جام حذفی عنوان کرد: دربی بسیار سخت است و همه به دنبال زدن مجیدی هستند. خدا را شکر استقلال این هفته به سه امتیاز دست یافت و کسی نمی‌تواند کاری به او داشته باشد. هیئت‌مدیره باشگاه استقلال از مجیدی حمایت کرده که طبیعی بود، اما اگر استقلال نتیجه نامناسبی بگیرد، می‌گویند به‌خاطر هواداران مجبوریم سرمربی را تغییر دهیم. استقلال تیمی بزرگ است و باید آینده‌ای روشن داشته باشد. با تغییر دولت امیدوارم چراغ‌های استقلال مانند نورافکن روشن باشد و تیم از این روشنایی بهره ببرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *