دسته‌ها
Uncategorized

منتفی شدن سفر سوریان به قزاقستان/ دبیر برای قهرمانی آسیا در آلماتی نمی‌ماند- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، در شرایطی که به نظر می‌رسید با توجه به حساسیت مسابقات کشتی گزینشی المپیک و حضور جمعی از بزرگان اتحادیه جهانی در قزاقستان، حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کاروان کشتی ایران را در آلماتی همراهی کند، اما او به دلیل منع سفر بعد از جراحی زانویش در این سفر حضور نخواهد داشت.

همچنین علیرضا دبیر رئیس فدراسیون هم که زانوی خود را اسفند ماه جراحی کرده بود و با نظر پزشکان باید 50 روز پایش در گچ باشد، با شرایط ویژه به قزاقستان خواهد رفت. با توجه به پرواز نسبتاً طولانی تهران تا آلماتی، او با آتل مخصوص که با نظر دکتر کیهانی آماده شده است، راهی قزاقستان می‌شود و ترددش در این کشور با ویلچر خواهد بود.

رئیس فدراسیون کشتی در انتخابات شورای کشتی آسیا و همچنین گزینشی المپیک حضور دارد و پس از آن به کشورمان برمی‌گردد و برای مسابقات قهرمانی آسیا در آلماتی نمی‌ماند.

رقابت‌های گزینشی المپیک طی روزهای 20 تا 22 فروردین و قهرمانی آسیا 23 تا 28 فروردین در قزاقستان به انجام خواهد رسید. انتخابات شورای کشتی آسیا نیز 23 فروردین برگزار می‌شود. کشتی ایران در شش وزن آزاد و فرنگی به دنبال کسب سهمیه المپیک از مسابقات گزینشی آسیایی است. در هر وزنی که ایران موفق به کسب سهمیه نشود، باید در رقابت‌های گزینشی جهانی که اردیبهشت ماه در صوفیه بلغارستان برگزار می‌شود، شانس خود را برای آخرین بار امتحان کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *