دسته‌ها
Uncategorized

ملکی: خیلی‌ها مرا قضاوت کردند اما من کرد هستم و نان حرام سر سفره‌ام نمی‌برم/ کمالوند عصبانی بود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، کوروش ملکی درباره اتفاقات دیدار سایپا – استقلال در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، اظهار داشت: در این دو روز فشار سنگینی روی من بود، اما سکوت کردم تا ببینم مردم چقدر می‌خواهند قضاوت کنند. من پیش از این جلوی استقلال پنالتی گرفته بودم و مقابل پرسپولیس بهترین بازی‌ام را انجام داده بودم. این دو تیم آنقدر بزرگ هستند که نیازی به تبانی ما ندارند.

وی که با برنامه فوتبال برتر گفت‌وگو می‌کرد، افزود: نمی‌دانستم پس از بازی مصاحبه شده است. در فضای مجازی متوجه شدم همه جا پر از بحث تبانی شده است. لزومی نمی‌دیدم مصاحبه کنم، چون چیزی نشده بود. وقتی فردای بازی به محل تمرین رفتم، با فراز کمالوند صحبت کردم. او ناراحت بود چرا در صحنه پنالتی استقلال که گفته بود به سمت چپ بروم، این کار را نکردم. با توجه به شناختی که روی ارسلان مطهری داشتم، به فکر این بودم که سمت چپ بروم. این اولین پنالتی بود که سمت توپ نرفتم. برای هر گلری پیش می‌آید. اگر مقابل استقلال پنالتی را می‌گرفتم بهترین شرایط برای من پیش می‌آمد. کمالوند عصبانی بود و شاید انتظارش بیشتر بود.

دروازه‌بان تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: مربی گلرهای ما گفت که ارسلان مطهری به سمت چپ می‌زند. ارسلان از دوستان صمیمی من است و طبق شناختی که از او داشتم با وی کری خوانده بودم که اگر پنالتی شود، آن را می‌گیرم. قبل از زدن ضربه، احمد موسوی در حال صحبت با مطهری بود و فکر کردم شنیده بود که کمالوند گفت به کدام سمت بروم. ارسلان هم مکث کرد و خوب پنالتی زد. من کمی سمت چپ رفتم، اما مکث مطهری باعث شد که وسط بایستم. این توضیحات را به کمالوند دادم و او قبول کرد. می‌دانستم کمالوند تحت فشار است و به همین دلیل به دل نگرفتم. همانطور که دیدید او گفت نه اخراج شده‌ام و نه بحث تبانی بوده است.

ملکی ادامه داد: خیلی‌ها من را قضاوت کردند، اما من کرد هستم و یک درصد اجازه نمی‌دهم این مسائل به فوتبالم لطمه بزند یا نان حرام سر سفره‌ام ببرم. چون تجربه داشتم صبر کردم تا خیلی چیزها بگویند، اما دل مردم به این فوتبال خوش است. اصل داستان این است که نباید با زندگی کسی بازی کنیم. از خانواده‌ام معذرت می‌خواهم که تحت فشار بودند و تحمل کردند. نمی‌دانم چرا در فضای مجازی دنبال این هستند که یک نفر را بکوبند. در بازی پرسپولیس و آلومینیوم حامد لک سر توپ زد و حامد پاکدل نتوانست توپ را گل کند. آیا آنجا هم تبانی بود؟! برای فوتبال ما بد است که بازیکن مقابل استقلال و پرسپولیس استرس بگیرد که نکند مشکلی پیش بیاید. کمالوند بر گردن من حق دارد و اولین بار مقابل استقلال بازی‌ام داد و پنالتی هم گرفتم، روزی که گفتند پدیده هستم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *