دسته‌ها
Uncategorized

مذاکرات پوگبا و منچستریونایتد همچنان در بن‌بست/ تعللی که بوی نارضایتی می‌دهد- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، تأخیر در روند دستیابی به یک توافق دو جانبه برای تمدید قرارداد میان پل پوگبا و منچستریونایتد آنقدر زیاد شده که دیگر مسائلی مانند شیوع کرونا و مشکلات مالی و برنامه فشرده تیم در رقابت‌های فصل جاری هم نمی‌تواند آن را توجیه کند و حالا که به جایی رسیده که بیش از آنچه به نظر برسد این مذاکرات به ثمر خواهد نشست، تصور می‌شود که طرفین تمایلی به ادامه همکاری با یکدیگر ندارند.

طبق گزارش نشریه اکسپری انگلیس؛ با اینکه تنها کمی بیش از یک سال به پایان قرارداد پوگبا با شیاطین سرخ باقی‌ست، مدیربرنامه‌های او مینو رایولا هنوز نتوانسته راهی برای دستیابی به یک توافق با باشگاه انگلیسی پیدا کند. همین موضوع سبب شده که دوباره شایعه جدایی پوگبا در پایان فصل برای پیوستن به یکی از دو تیم رئال مادرید یا یوونتوس مطرح شود.

رایولا در ماه دسامبر (سه ماه قبل) ادعا کرد که پوگبا از حضور در اولدترافورد راضی نیست و می‌خواهد در اسرع وقت آنجا را ترک کند. اکنون به بن‌بست خوردن مذاکرات طرفین و عدم تلاش هیچ‌یک از آنها برای از سر گرفته شدن مذاکرات، باعث شده که ادعای رایولا چیزی فراتر از یک بلوف برای ترساندن شیاطین سرخ به نظر برسد.

در این بین نه تنها پوگبا راضی به نظر نمی‌رسد و امکان دارد که ادعای رایولا درباره تمایل بازیکن 27 ساله برای ترک این تیم در فاصله یک سال به پایان قراردادش صحت داشته باشد، بلکه منچستری‌ها هم دیگر دلیلی برای به آب و آ‌تش زدن جهت نگه داشتن این بازیکن نمی‌بینند. پوگبا به خصوص از زمانی که برونو فرناندز به منچستریونایتد پیوسته، زیر سایه هم‌تیمی پرتغالی‌اش قرار گرفت که البته این تا حدودی به نفع او شده چون بار مدیریت خط میانی از شانه‌اش برداشته شده و نسبت به گذشته کم و کاستی‌های بازی‌اش کمتر به چشم آمده است. او در این فصل روزهای پر فراز و نشیبی داشته و چند مورد مصدومیت هم مزید بر علت شد که تأثیرش بر عملکرد تیم کمتر از حد انتظار باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *