دسته‌ها
Uncategorized

محمودزاده: شروع نقل‌و‌انتقالات پیش از پایان فصل حرفه‌ای نیست/ تا 10 روز دیگر تاریخ رسمی را اعلام می‌کنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


فریبرز محمودزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 درباره زمان نقل‌‌و‌انتقالات لیگ و اینکه گفته می‌شود به دلیل حضور نمایندگان ایران در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا نقل‌و‌انتقالات پیش از پایان فصل جاری آغاز خواهد شد، اظهار داشت: اصلاً چنین چیزی امکان ندارد. اینکه نقل‌و‌انتقالات پیش از پایان فصل آغاز شود، حرفه‌ای نیست و قطعاً نقل‌و‌انتقالات پس از پایان فصل جاری آغاز خواهد شد.

وی افزود: زمان قطعی نقل‌وانتقالات را تا 10 روز دیگر اعلام خواهیم کرد. نمایندگان کشورمان هم نگران این موضوع نباشند. تاریخ نقل‌و‌انتقالات را طوری اعلام می‌کنیم که نمایندگان کشورمان بتوانند برای مرحله بعد لیگ قهرمانان در نقل‌و‌انتقالات فعالیت کنند.

مسئول کمیته نقل‌و‌انتقالات سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش که «آیا زمان آغاز فصل نقل‌و‌انتقالات به صورت تقریبی مشخص شده است یا خیر؟»، گفت: بله زمان حدودی آن را مشخص کردیم، ولی فعلاً در حال برنامه‌ریزی‌های نهایی هستیم تا بعد از آن اعلام کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *