دسته‌ها
Uncategorized

قیاسی: پیشگیری از غرق شدگی مهمترین کار ماست/کلیپ‌های آموزشی در شبکه شاد بارگذاری می‌شود- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


شادی قیاسی درباره برنامه‌های هفته پیشگیری از غرق شدگی به خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 گفت: فدراسیون با همکاری و حمایت وزارت ورزش و جوانان اول تا هفتم خردادماه را به اسم پیشگیری از غرق شدگی نامگذاری کرد.

وی با اشاره به آمار غرق شدگان که از پزشکی قانونی دریافت شده است، افزود: در این طرح قرار است هر روز هفته عناوینی را در جهت کاهش آمار غرق شدگان ارائه دهیم تا بتوانیم آموزش‌ها را همگانی سازی کنیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون نجات غریق و غواصی خاطرنشان کرد:  هر روز را با یک عنوان نامگذاری کردیم و متناسب با آن کلیپ‌های آموزشی طراحی کردیم تا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شود.

وی همچنین از بارگذاری کلیپ‌های آموزشی در شبکه شاد خبر داد و اظهار داشت: طبق تفاهم نامه‌ای که با وزارت آموزش و پرورش داشتیم کلیپ‌ها را در شبکه شاد از طریق فدراسیون ورزش دانش آموزی بارگذاری می‌کنیم که به نظر من قدم بزرگی است چون جمعیت دانش آموزی ما زیاد هستند و اصل آموزش باید از سنین پایه انجام شود.

قیاسی انتشار این کلیپ‌های آموزشی در استان‌ها و در دانش آموزان اتفاق خوبی دانست و ادامه داد: پیشگیری از غرق شدگی‌ مهمترین کاری است که از طریق آموزش انجام می‌شود. از طرفی نیروهای انسانی علاقمند را جذب می‌کنیم و اطلاع رسانی همگانی انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *