دسته‌ها
Uncategorized

قربانی: استقلال یکنواخت و قابل پیش‌بینی بازی کرد/ چهار امتیاز فاصله با صدر زیاد نیست- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


پیروز قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی مقابل پیکان با آن ساختار دفاعی نیاز به تنوع بیشتری در خط حمله دارد که استقلال نداشت. استقلال یکنواخت و قابل پیش‌بینی بازی می‌کرد و فرصت‌ها را از دست داد. 

وی در مورد ابتلای چند بازیکن به ویروس کرونا و تأثیر آن در روند بازی استقلال تصریح کرد: شرایط بازیکنان کرونایی این تیم را نمی‌دانم و شاید تأثیرش را گذاشته بود. استقلال تیم خوبی دارد و یک بازی دلیل نمی‌شود که بگوییم مدعی قهرمانی نیست. سه، چهار امتیاز، فاصله زیادی نیست و استقلال می‌تواند جبران کند و به صدر جدول برسد. 

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آبی‌پوشان باید آماده لیگ قهرمانان آسیا شوند، گفت: کادر فنی بهتر می‌داند چه آنالیزی از حریفان داشته باشد. فوتبال است و شاید هواداران از تساوی مقابل پیکان ناراحت باشند، اما هر کسی فوتبال بازی کرده باشد، می‌داند این بازی‌ها چقدر سخت است. یک روزهایی هست که استراتژی‌ درست است، اما طراحی خوبی انجام نمی‌شود. کادر فنی استقلال باید کار خودش را انجام دهد و امیدوارم در بازی‌های پیش‌رو در آسیا موفق باشند. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *