دسته‌ها
Uncategorized

عزیزی: شرکت توسعه هیچ اقدامی برای پس دادن زمین‌های تنیس نکرده است- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


داود عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 در مورد بودجه اختصاصی مجلس به فدراسیون تنیس اظهار داشت: هنوز موافقت‌نامه مالی برای بودجه تنیس با وزارت ورزش و جوانان بسته نشده، اما مجلس 10 فدراسیون را انتخاب کرده که یکی از آنها ما هستیم. مبلغ 5 میلیارد تومان به فدراسیون تنیس اختصاص داده شده که برای این فدراسیون با توجه به شرایط ارزی حاکم بر کشور رقم زیادی نیست، اما رشد بدی نداشته است.

رئیس فدراسیون تنیس همچنین به پس داده نشدن زمین‌های تنیس از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اشاره کرد و افزود: با وجود دستورات مکرر وزیر ورزش، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هیچ اقدامی در این زمینه نکرده است.

وی با بیان این نکته که نمی‌توان از فدراسیونی که امکانات سخت افزاری در اختیار ندارد، انتظار قهرمانی داشت، گفت: در پرداخت و مساعدت‌های مالی، وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، نگاه خوبی به رشته ما داشته، اما در موضوع سخت افزاری متاسفانه با وجود دستورات مکرر وزیر ورزش، شاهد هیچ اقدامی نبودیم. طبیعتا اگر فدراسیونی امکانات سخت افزاری لازم را نداشته باشد نباید از آن انتظار قهرمانی داشت.

وی خاطرنشان کرد: از بخش خصوصی تشکر ویژه‌ای می‌کنم که در مجموعه ورزشی شیرودی و منظریه حمایت‌های خوبی کرده و زمین‌های تنیس را بدون دریافت وجه در اختیار فدراسیون گذاشته تا تیم ملی تمرینات خود را در این محل انجام دهد.

عزیزی یادآور شد: هر دو مجموعه‌دار شیرودی و منظریه با نگاه مثبتی از تنیس حمایت می‌کنند به طوری که وقتی یکی از دختران ملی‌پوش دچار آسیب دیدگی شد، مدیر مجموعه ورزشی منظریه اعلام کرد وی می‌تواند تا یک سال آینده تمام تمریناتش را به صورت رایگان در این زمین انجام دهد.

وی اظهار داشت: فکر می‌کنم دختران تنیس ایران می‌توانند تاریخ ساز شوند و برای اولین بار اتفاقات خوبی را در تنیس رقم بزنند، چون ایرانی‌ها نشان داده‌اند به هر آنچه بخواهند می‌توانند دست یابند.

وی درخصوص حضور حواشی دعوت از امیر جدیدی بازیگر سینما به اردوی تیم ملی گفت: احساس نمی‌کنم حاشیه منفی باشد. این اتفاق نگاه مثبتی بود که در مورد این ورزش افتاد و موجب توجه رسانه‌ها به این موضوع شد. هر فردی به اردوی تیم ملی دعوت شده سابقه بازی در تنیس را دارد و با انتخاب سرمربی آمده و در انتخابی تیم ملی شرکت کرده نه به عنوان نفر ثابت تیم ملی.

رئیس فدراسیون تنیس افزود: هر فردی بتواند در دور دوم مسابقات انتخابی تیم ملی خوب باشد به رده‌های بالا صعود می‌کند و هر کسی نتواند از گردونه مسابقات حذف می‌شود.


انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *