دسته‌ها
Uncategorized

عبدیان: روند اشتباهات علیه استقلال هواداران را نگران کرده است/ چطور فدراسیون درباره بازی ما با پیکان رای نداد؟- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90 و به نقل سایت باشگاه استقلال، مهدی عبدیان با تبریک پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال برابر صنعت نفت آبادان، گفت: انصافاً این پیروزی حق تیم استقلال بود و اشتباهات سریالی در بازی‌های گذشته، در این بازی هم رقم خورد. تعجب می‌کنم که چطور سه اشتباه تأثیرگذار علیه تیم ما در یک بازی صورت گرفت.

وی افزود: نکته دیگر این است که چطور فدراسیون حکم به 3 بر صفر شدن بازی سایپا – پیکان داده است، ولی درباره بازی ما با پیکان این اتفاق رخ نداد! البته مدیرعامل باشگاه پیگیر این موضوع هست، ولی روند اشتباهات علیه استقلال به شکلی است که هواداران را نگران کرده و آنها انتظار دارند عدالت بعد از تعطیلات به لیگ اضافه شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: متضرر شدن استقلال در هفته‌های اخیر به زمین بازی محدود نمی‌شود و در احکام دربی و بازی سپاهان و پرسپولیس هم احکام صادر شده می‌توانست عادلانه‌تر باشد. البته که اگر حکم بازی سپاهان و پرسپولیس بعد از بازی صادر می‌شد، هم حق استقلال تضییع نمی‌شد و هم اینکه احتمالاً شاهد برخوردهای پایان بازی نبودیم. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *