دسته‌ها
Uncategorized

صافی:مصمم به کسب هفتمین قهرمانی سوپر لیگ هستیم/ هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیریم- اخبار رزمی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


احمد صافی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ سوپرلیگ کاراته اظهار داشت: سازمان لیگ خیلی هوشمندانه عمل کرد و ابتدا صبر کرد لیگ‌های تکواندو ووشو برگزار شود و بعد به فکر برگزاری مسابقات لیگ افتاد. فکر می‌کنم با سخت‌گیری که سازمان لیگ در رابطه با پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهد در میدان عمل نیز پروتکل‌ها رعایت شود تا خدایی نکرده خطری پیش نیاید.

وی تصریح کرد: می‌دانیم در وضعیت کنونی بهداشت و خطرناک کرونا سایه خیلی شدیدی روی ذهن و روحیه هر شخصی در ایران گذاشته است و حتی در صورت عدم کنترل می‌تواند سلامتی بازیکنان را در لیگ‌‌ها  به خطر بیاندازد، اما امیدوارم با سخت‌گیری، کنترل و قرنطینه تیم‌ها، بتوانیم کاراته را زنده و فعال و بخشی از لیگ را برگزار کنیم تا سال آینده با آسایش خاطر بیشتری ادامه مسابقات را داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص اینکه گفته می‌شود با توجه به پتانسیل تیم دانشگاه این تیم به راحتی قهرمان خواهد شد، گفت: خیلی خوشحالم در کشوری ورزش می‌کنیم که به خاطر استعداد، پتانسیل و میل به خواستن جوانان همه چیز غیرقابل پیش‌بینی است. این درست که ما همیشه تیم قوی می‌بندیم، اما اگر دو ساله گذشته و به خصوص سال گذشته را بررسی کنید، متوجه می‌شوید از سجاد گنج‌زاده تنها در دو بازی و بهمن عسگری و ذبیح‌الله پورشیب تنها در یک مسابقه بازی گرفتیم.

صافی خاطر نشان کرد:کمتر کسی به این مسئله توجه می‌کند که تیم دانشگاه آزاد علاوه بر اینکه تیمی از بهترین‌ها را جمع کرده است، اما به جوانان خود خیلی بها می‌دهد. در رنکینگ سال گذشته به استثنایی مهدی سلطانی که بازی‌های خوبی را انجام داد، مهدی رحیمی‌نژاد، محمدطاها عبداللهی و دست‌جانی با وجود سن کم درخشش فوق‌العاده‌ای داشتند. همیشه اعتقاد داشتم که شایستگی بستن تیم خوب را داشتیم و به بازیکنان خوب سرویس می‌دهیم و از آنها نیز خوب سرویس می‌گیریم.

وی ادامه داد: برای رقبای خود خیلی احترام قائل هستیم و اعتقاد داریم بازیکنانی که اولین سال حضور خود را مسابقات را پشت سر می‌گذارند، می‌توانند خیلی از بزرگان کاراته را به خطر بیاندازند و این قاعده ورزش است. ورزش یک پدیده غیرقابل پیش‌بینی است و همانطور که پرچم خیلی از بزرگان در رشته‌های دیگر توسط جوانان پایین کشیده شده است، لیگ نیزمحلی برای خودنمایی و ظهور نفرات جوانان است تا خود را مطرح کنند.

سرمربی تیم دانشگاه آزاد عنوان کرد: برای همه تیم‌ها احترام قائل هستیم. بعضی تیم‌ها سابقه و قدمت بیشتری دارند و از کادرفنی باهوش‌تری بهره می‌برند، اما جوانان سایر تیم‌ها و کادرفنی آنها صاحب ایده و خلاقیت هستند و می‌توانند هر تیمی را به خطر بیندازند. اگر ما از تجربه، دانش و ارتبط عاطفی ورزشکاران خود خوب بهره نبریم ممکن است به خطر بیافتیم. لیگ غیرقابل پیش‌بینی است و دانشگاه آزاد تیمی خوب و قطعاً یکی از تیم‌های شایسته قهرمانی است، اما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و احتیاط کامل را می‌کنیم و مصمم به کسب هفتمین عنوان قهرمانی خود هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *