دسته‌ها
Uncategorized

صادقی: عدم برگزاری بازی تدارکاتی برای تیم ملی یک ضعف بزرگ است/ باید بیش از هر چیز به نظر اسکوچیچ احترام گذاشت- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


ابراهیم صادقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره آغاز تمرینات تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر، اظهار داشت: به نظر من درباره تیم ملی می‌توان در دو‌ سه بخش صحبت کرد. یکی از این مسائل لیست تیم ملی که است که باید به نظر سرمربی احترام بگذاریم. برخی از کارشناسان انتقاداتی را به این لیست داشتند، اما سلیقه‌ها با هم فرق می‌کنند و باید بیش از هر چیز به نظر سرمربی احترام گذاشت.

وی اشاره کرد: بحث دوم مشکل عدم بازی تدارکاتی برای تیم ملی پیش از مسابقات حساس مقدماتی است. الان تیم‌ ملی عراق با تاجیکستان بازی انجام داده و قرار است با نپال هم بازی کند. بحرین نیز با اوکراین بازی کرده و بازی دیگری با مالزی در پیش دارد، اما تیم ملی ایران قبل از مسابقات رسمی بدون هیچ بازی تدارکاتی عازم بحرین خواهد شد.

سرمربی پیشین تیم فوتبال سایپا تأکید کرد: به نظر من در شرایطی که حریفان ما خیلی وقت است وارد اردو شدند و بازی‌های تدارکاتی برگزار می‌کنند، عدم انجام دیدار‌های تدارکاتی در این شرایط حساس برای ما یک ضعف بزرگ است.

صادقی با اشاره به وضعیت خوب ملی‌پوشان ایران، خاطرنشان کرد: با همه این اوصاف ما نفرات خوبی در اختیار داریم که در اروپا فصل خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و در بهترین شرایط‌شان قرار دارند. علاوه بر این بازیکنان لیگ داخلی نیز از بین عده زیادی بازیکن آماده گلچین‌ شده‌اند و می‌توان گفت تیم ملی با این نفرات شرایط خیلی خوبی را سپری خواهد کرد. من مطمئن هستم که با این شرایط تیم ملی می‌تواند همه امتیازات لازم را کسب و از گروهش صعود کند.

وی درباره اضافه شده کریم باقری به کادر فنی تیم ملی، ابراز داشت: قطعاً باقری تجربه خیلی خوبی دارد. او سالیانِ سال برای تیم ملی بازی کرده و همه مراحل را گذرانده است. مطمئناً‌ تجربیات باقری به کار تیم ملی می‌‌‌آید.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران، در خاتمه یادآور شد: بچه‌های تیم ملی قطعاً انگیزه بالایی دارند. آنها می‌دانند با حضور در جام جهانی چقدر می‌توانند به رشد خودشان و فوتبال ایران کمک کنند. علاوه بر این، موضوع مهم دیگر خوشحالی 80 میلیون ایرانی است که با موفقیت تیم ملی حاصل می‌شود. فکر می‌کنم این مسائل کافی است تا بازیکنان با نهایت انگیزه گام به این مسابقات بگذارند و با تمام وجود برای صعود از این مرحله تلاش کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *