دسته‌ها
Uncategorized

شمس: امیدوارم عزیزی خادم گوشه چشمی به فوتسال داشته باشد/ هزینه سفر به برزیل وحشتناک است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


حسین شمس درباره وضعیت لیگ برتر فوتسال، به خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 گفت: کیفیت مسابقات خیلی بالاست و نتایجی رقم می‌خورد که نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم. پیروزی مس سونگون در اصفهان مقابل گیتی‌پسند و شکست 5 بر یک فرش‌آرا که همه تیم‌ها را در مشهد بُرده بود، نشان می‌دهد در این 10 هفته شاهد شگفتی‌های زیادی خواهیم بود. فکر می‌‌کنم تیمی که 20 تا 24 امتیاز بگیرد، قهرمان می‌شود.

13 تیم متقاضی حضور در تایلند هستند، فدراسیون زودتر اقدام کند
وی درخصوص برنامه‌های تیم ملی فوتسال کشورمان برای شرکت در دو تورنمنت تایلند عنوان کرد: ممکن است تیم جدیدی جایگزین ایران کنند و فدراسیون باید شرکت تیم ملی در این تورنمنت‌ها را به سرعت تأیید کند. اکنون هیچ جا بازی دوستانه برگزار نمی‌شود و 13 تیم متقاضی حضور در تورنمنت 8 جانبه تایلند (تورنمنت اول) هستند. تاکنون حضور ژاپن و فنلاند در تورنمنت 8 جانبه شرکت می‌کنند.

تورنمنت دوم تایلند مانند جام جهانی است
عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در خصوص دومین تورنمنت فوتسال تایلند تصریح کرد: تورنمنت دوم سطح بسیار بالایی دارد و مانند جام جهانی است. قرار است جام جهانی فوتسال لیتوانی با استفاده از VAR (کمک داور ویدیویی) برگزار شود که فیفا می‌خواهد این سیستم را برای اولین بار در تایلند آزمایش کند. تیم‌های بزرگی چون آرژانتین، برزیل و اسپانیا در این تورنمنت شرکت می‌کنند و با حضور داوران جام جهانی، از جمله چهار داور ایرانی برگزار خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

اعضای تیم‌ها برای سفر به تایلند باید 4 روز قرنطینه شوند
وی درباره پیشنهادهای تیم ملی فوتسال ایران برای دیدار دوستانه به اخبار ورشی 90 گفت: کشورهای مجارستان و ژاپن درخواست بازی رفت و برگشت به ما داده‌اند که اگر ایران آن را بپذیرد، قطعی خواهد شد. تا جام جهانی از این پیشنهادها به ما می‌رسد و باید واکسن‌ها زده شود. برای سفر به تایلند هم اعضای تیم‌ها باید چهار روز قرنطینه شوند و سپس تست کرونا بدهند. در طول مسابقات کسی نمی‌تواند از محل اسکان خود خارج شود و مانند لیگ قهرمانان آسیا، شاهد قرنطینه‌ای کامل خواهیم بود.

هزینه بلیت سفر به برزیل وحشتناک است
عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درخصوص پیشنهاد برزیل برای دیدار تدارکاتی با شاگردان محمد ناظم‌الشریعه اظهار داشت: برزیل هم برای تیر ماه پیشنهاد داده که اگر اعضای تیم ملی قرار باشد به این سفر بروند، باید بدانیم پول بلیت آن وحشتناک خواهد بود. عزیزی خادم قطعاً راه حل‌هایی دارد تا سفرهای تیم ملی ایران در فاصله شش ماه تا جام جهانی لغو نشود و بازیکنان با آمادگی کامل به این سفر بروند.

امیدوارم عزیزی خادم گوشه چشمی به فوتسال داشته باشد
شمس در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران جدید فدراسیون فوتبال می‌توانند مشکلات فوتسال را حل کنند یا خیر، تصریح کرد: میرشاد ماجدی سوابق درخشانی در فوتسال دارد و مطمئنم از منافع فوتسال دفاع می‌کند. عزیزی خادم پیش از ریاست، برنامه‌های خوبی داشت و امیدوارم بتواند وعده‌ها را عملی کند. تیم ملی فوتبال به‌خاطر نتایج نه چندان خوب گذشته، روی لبه تیغ حرکت می‌کند و در اولویت قرار دارد. با این حال امیدوارم عزیزی خادم گوشه چشمی به فوتسال داشته باشد و اینکه او به‌عنوان نخستین بازدید خود به تیم فوتسال جوانان سر زده، نشان می‌دهد به فوتسال علاقه‌مند است.

تیم ملی “ب” فراموش شده است
وی درباره اینکه تیم ملی “ب” فوتسال هم به دست فراموشی سپرده شده است، تصریح کرد: تیم “ب” فراموش شده و باید ببینیم سیاست فدراسیون چگونه است. کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی تصمیم به تشکیل تیم “ب” گرفت و سرمربی آن هم مشخص شده است. مطابق اساسنامه جدید قرار است کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با کمیته فنی فوتبال ادغام شود که باید ببینیم چه کسی نماینده فوتسال در این کمیته خواهد بود. پس از تیم ملی فوتسال، تیم “ب” در اولویت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *