دسته‌ها
Uncategorized

ستاری: از بازی با پرسپولیس 3 امتیاز را می‌خواهیم/ از خیال آسوده به چاه افتادیم!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، در ارتباط با تساوی2 – 2 خانگی پیکان برابر ماشین‌سازی گفت: بازی خیلی خوبی بود و در نیمه اول تا دقیقه 25 کل بازی در اختیار تیم ما بود. دو گل زدیم و چند موقعیت دیگر هم داشتیم که از دست رفت. گاهی اوقات تیم‌ها از خیال آسوده ضربه می‌خوردند که این اتفاق برای تیم ما افتاد و تیم ما از خیال آسوده به چاه افتاد. همیشه یک شناگر خوب ممکن است ریسک کند و غرق شود ولی فردی که شنا بلد نیست جای خطرناک نمی‌رود.

مدافع تیم فوتبال پیکان ادامه داد:‌ مصاحبه آقای تارتار را بعد از بازی می‌خواندم که گفته بود با کم تجربگی بچه‌ها این نتیجه رقم خورد. متاسفانه ما روی دو غفلت گل خوردیم، خصوصا روی گل دوم که توپ را به آنها دادیم و حریف غیر از این دو گل دیگر موقعیتی نداشت. جوانگرایی هم تاوان دارد و بازیکنان جوان هم جزو سرمایه‌های باشگاه هستند. در بازی با فولاد نمایش خوبی داشتیم و یک مساوی گرفتیم ولی در این بازی روی دو غفلت گل خوردیم و موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. قشنگی‌ فوتبال به همین است و گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که قابل پیش‌بینی نیست.

ستاری خاطرنشان کرد: شرایط پیکان خوب است و اگر این بازی را می‌بردیم روحیه تیم برای بازی با پرسپولیس بیشتر می‌شد اما با این حال فاصله امتیازها نزدیک است و می‌توانیم خودمان را به رده‌های بالاتر برسانیم. تیم‌های مهدی تارتار به گل نخوردن معروف هستند ولی طبق صحبت‌های سرمربی باید تا نیم‌فصل صبر کنیم تا پیکان تقویت شود. امیدوارم در ادامه راه شرایط خوبی داشته باشیم و باشگاه هم نفرات مورد نظر سرمربی را جذب کند.

وی در ارتباط با دیدار بعدی تیمش برابر پرسپولیس که یکشنبه آینده برگزار می‌شود، اظهار داشت: از این بازی 3 امتیاز را می‌خواهیم. هر چند بازی با ماشین‌سازی برای ما یک حسرت باقی گذاشت اما امیدوارم در بازی با پرسپولیس خوشحال از زمین مسابقه بیرون بیاییم. می‌دانیم بازی سختی داریم ولی به چیزی جز برد فکر نمی‌کنیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *