دسته‌ها
Uncategorized

سالرنیتانا در آستانه بازگشت به سری B قبل از بازی در سری A!- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90 و به نقل از خبرگزاری رسمی ایتالیا (ANSA)، فدراسیون فوتبال ایتالیا پیشنهاد کلودیو لوتیتو مالک باشگاه سالرنیتانا برای انتقال مالکیت این باشگاه در قالب سرمایه‌گذاری کور (اشخاصی که به مقام‌های بلندپایه می‌رسند برای پیشگیری از هرگونه سوءظن سودجویی، کلیه‌ی اموال خود را با اختیار تام به دست شخص دیگری می‌سپارند که به صلاح‌دید خود و بدون اطلاع مالک عمل کند) را نپذیرفت و تا روز شنبه به او مهلت داد که این باشگاه را بفروشد وگرنه باید منتظر تبعات آن باشد.

لوتیتو علاوه بر سالرنیتانا که یکی از سه باشگاه تازه صعود کرده از سری B است، مالک باشگاه لاتزیو هم هست. از آنجایی که طبق قوانین کالچو مالکیت یک فرد بر دو باشگاه در یک لیگ برای جلوگیری از تضاد منافع ممنوع است، لوتیتو باید تیم دوم خود را بفروشد. او اما ظاهراً برای انجام این کار اکراه دارد و به همین دلیل هم پیشنهاد سرمایه‌گذاری کور در مورد باشگاه سالرنیتانا را به فدراسیون فوتبال ایتالیا داد که رد شده است.

طبق قوانین فوتبال ایتالیا، لوتیتو حتی نمی‌تواند سهام باشگاه سالرنیتانا را به خویشاوندان درجه چهارم خود بفروشد و این همان کاری بود که او سعی داشت با انتقال مالکیت باشگاه به دو شرکت که یکی تحت مالکیت همسر خواهرش و دیگری متعلق به فرزند خودش انریکو بود انجام دهد.

به این ترتیب لوتیتو تا روز شنبه ساعت 20 به وقت محلی فرصت دارد تا تمام مشکلات موجود را برطرف کند و به نظر می‌رسد تنها راه حل باقی مانده فروش کامل باشگاه است. اگر او موفق به انجام چنین کاری نشود دو سناریوی احتمالی شکل خواهد گرفت که اولی ورود سالرنیتانا به سری A با امتیازات منفی است و دیگری که محتمل‌تر است برگردانده شده این تیم به سری B خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *