دسته‌ها
Uncategorized

زامهران: دیدار با پیکان، مهمترین بازی نساجی تا پایان فصل است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


حسین زامهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره پیروزی نساجی مازندران مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: با تعطیلی یک ماهه لیگ برتر، کار ما در تبریز بسیار سخت بود و برابر تیمی به میدان رفتیم که آخرین امیدهایش را برای بقا در لیگ برتر در این بازی می‌دید. هرچند حریف در انتهای جدول قرار دارد، اما این یکی از سنگین‌ترین دیدارهای نساجی بود. جالب اینجاست که شرایط آب و هوایی تبریز هم بسیار سنگین بود و اصلاً فکر نمی‌کردیم با چنین شرایطی مواجه شویم. با این حال بازیکنان ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستیم در این شرایط حساس، سه امتیازی مهم بگیریم.

وی در مورد نتایج خوب نساجی در هفته‌های گذشته خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم آمدن ساکت الهامی، شرایط تیم را به کلی تغییر داد. ما در گذشته هم خوب بازی می‌کردیم، اما خیلی بدشانسی آوردیم. مسئله مهم با حضور ساکت الهامی در نساجی، افزایش اتحاد در تیم بود و خوشبختانه توانستیم نتایج خوبی بگیریم. البته هنوز جایگاه ما در جدول خوب نیست و باید تلاش کنیم در بازی‌های باقیمانده، بهترین نتایج را بگیریم.

هافبک نساجی در پاسخ به این پرسش که آیا بقای نساجی در لیگ برتر را قطعی می‌داند یا خیر، به اخبار ورشی 90 گفت: من به پتانسیل تیمی و فنی نساجی اعتقاد دارم و از چند ماه پیش هم گفتم که ماندن ما در لیگ برتر قطعی است. تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی بگیریم و هواداران متعصب نساجی را خوشحال کنیم.

زامهران با اشاره به دیدار روز پنجشنبه تیمش مقابل پیکان تصریح کرد: این بازی، مهمترین دیدار ما تا پایان فصل خواهد بود و تحت هر شرایطی، باید این سه امتیاز خانگی را بگیریم. این مسابقه می‌تواند موقعیت ما را در جدول تغییر دهد و محکوم به شکست پیکان هستیم. بازی سختی در پیش داریم، اما امیدوارم در نهایت سه امتیاز را بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *