دسته‌ها
Uncategorized

رضایی: بازی با شهر خودرو 6 امتیازی است/ در نیم فصل اول به حق مان نرسیدیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


محمدامین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، در خصوص دیدار با صنعت‌نفت آبادان که منجر به کسب اولین پیروزی تیمش در لیگ امسال شد، گفت: ما خیلی زودتر از این باید اولین برد در لیگ برتر را جشن می‌گرفتیم و انصافا در خیلی از بازی‌ها مستحق برد بودیم اما به حق‌مان نرسیدیم. در خیلی از بازی‌ها هم عملکردمان طوری بود که مورد تمجید تیم حریف یا کارشناسان قرار می‌گرفتیم ولی به حق‌مان نمی‌رسیدیم. خدا را شکر می‌کنم که در بازی با صنعت‌نفت به حق‌مان رسیدیم و 3 امتیاز شیرین را در خانه گرفتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا ماشین‌سازی نتایج ضعیفی در نیم‌فصل اول گرفت؟» عنوان کرد: به هر حال مسائل مختلفی در این زمینه نقش داشت اما مسئله مهم این بود که از لحاظ روحی مشکل داشتیم و فشار زیادی روی تیم وجود داشت. ما در خیلی از بازی‌ها نمایش خوبی داشتیم و جایگاهی که در آن قرار گرفتیم اصلا شایسته تیم ما نیست. وقتی تیمی از لحاظ روحی با مشکل مواجه می‌شود کارش سخت است اما امیدوارم با این برد وضعیت تیم ما تغییر کند. ما دیگر بازی قبلی را فراموش کرده و حالا فقط به بازی برابر شهرخودرو فکر می‌کنیم.

رضایی در ارتباط با برخوردی که در این بازی با هم‌تیمی‌اش اتابک زارعی داشت، خاطرنشان کرد: در آن صحنه توپ به سمت ما می‌آمد اما زارعی متاسفانه مرا ندید که به شدت با هم برخورد داشتیم. اصلا دوست نداشتم این اتفاق برای زارعی رخ دهد، امیدوارم این بازیکن خیلی زود به شرایط بازی برسد.

دروازه‌بان ماشین‌سازی در خصوص بازی بعدی تیمش برابر شهر خودرو تصریح کرد: این بازی هم در تبریز برگزار می‌شود و این بهترین فرصت برای ما است تا یک برد دیگر را هم به دست بیاوریم. این یک بازی 6 امتیازی برای ما محسوب می‌شود، با اینکه با تیم خوبی روبرو می‌شویم ولی محکوم به برد هستیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *