دسته‌ها
Uncategorized

رزاق‌پور: خوشحالی بعد از گلم فی‌البداهه بود/ پیراهن تراکتور را به راحتی از دست نمی‌دهم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


ابوالفضل رزاق‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره بازی فولاد خوزستان گفت: این بازی برای هر دو تیم سنگین بود. ما برخی از نفرات را در اختیار نداشتیم و کادر فنی از چند بازیکن جوان مثل عرفان سیدی و علی فتحی استفاده کرد. در دقایق ابتدایی غافلگیر شدیم و گل خوردیم، ولی خدا را شکر که در همان نیمه اول جبران کردیم. در نیمه دوم هم می‌توانستیم روی ضدحملات گل بزنیم، ولی در مجموع باید بگویم که تساوی عادلانه بود. از طرفی معتقدم که این بازی کیفیت چندان خوبی نداشت، ولی گرفتن یک امتیاز در خانه فولاد برای تیم ما بد نبود.

وی در مورد به ثمر رساندن تک گل تراکتور و خوشحالی بعد از گلش خاطر نشان کرد: این گل روی یک کار ترکیبی به ثمر رسید و من هم زحمت بچه‌ها را تبدیل به گل کردم و با پای غیرتخصصی‌ام گل زدم. بعد از گل هم ناگهان به ذهنم رسیدم که با حرکت معروف ایکیو سان خوشحالی کنم. من این کارتون را به یاد ندارم، ولی قبلاً دیده بودم که جواد کاظمیان با این سبک خوشحالی کرده بود و چند بازیکن دیگر هم آن را انجام داده بودند. خوشحالی به سبک ایکیو سان فی‌البداهه بود و من برای تنوع این خوشحالی را انجام دادم.

رزاق‌پور با اشاره به وضعیت خودش در تراکتور تصریح کرد: من بازیکن این تیم بودم، ولی به صورت قرضی برای شاهین بوشهر و ماشین‌سازی بازی کردم. در نیم‌فصل به تراکتور برگشتم و این اتفاق بسیار خوبی برای من بود. در ضمن باید از پیگیری‌های آقای خطیبی هم تشکر کنم. ایشان در رقابت‌های آسیایی به من اعتماد کرد که امیدوارم جواب این اعتماد را به بهترین شکل بدهم. من سختی‌های زیادی کشیدم تا به پیراهن تراکتور رسیدم و این پیراهن را به راحتی از دست نخواهم داد. هدف‌های بزرگی در این تیم در ذهن دارم و می‌خواهم بهترین  اتفاقات را رقم بزنم.

هافبک تیم فوتبال تراکتور راجع به اضافه شدن فیروز کریمی به کادر فنی این تیم تبریزی اظهار داشت: ایشان نیازی به تعریف من ندارد. آقا رسول از آقای کریمی خواسته است که به تیم کمک کنند. ما باید از تجربیات و دانش آقا فیروز و همچنین سرمربی تیم نهایت استفاده را ببریم، به ویژه بازیکنان جوان تیم که می‌توانند چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *