دسته‌ها
Uncategorized

دی‌بروینه: نیمه‌تمام ماندن لیگ برتر مشکلات جدی به وجود می‌آورد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، برگزاری مسابقات لیگ برتر انگلیس از تاریخ 13 مارس (23 اسفند) به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور به حالت تعلیق در آمده و زمان از سرگیری دقیق این رقابت‌ها هنوز مشخص نیست، این در حالی است که گفته می‌شود تیم‌ها از تاریخ 18 مِی (29 اردیبهشت) به تمرینات بازمی‌گردند و مسابقات هم از تاریخ 8 ژوئن (19 خرداد) در زمین‌هایی بی‌طرف و بدون حضور تماشاگران مجدداً آغاز خواهد شد، هرچند هنوز هیچ تضمینی برای از شروع دوباره مسابقات در این تاریخ وجود ندارد.

کوین دی‌بروینه در گفت‌وگو با روزنامه هلندی زبان «Het Laatste Nieuws» چاپ بروکسل بلژیک گفت: حس من این است که قادر خواهیم بود تا دو هفته دیگر تمرینات‌مان را آغاز کنیم. دولت انگلیس می‌خواهد مسابقات فوتبال هر چه سریعتر دوباره آغاز شود تا از این طریق چیزی به مردم داده باشد.

هافبک بلژیکی منچسترسیتی ادامه داد: مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود که این برای هیچ‌کس جالب نیست، اما این فصل پایان خواهد یافت. جنبه مالی برای لیگ برتر خیلی اهمیت دارد. اگر فصل نیمه‌تمام باقی بماند، مشکلات جدی برای لیگ و باشگاه‌ها به وجود خواهد آمد.

پس از نشست روز جمعه نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری، مسئولان برگزاری این مسابقات از تمایل خود برای به پایان بردن فصل 20-2019 خبر دادند، اما تأکید کردند هنوز تصمیمی در خصوص زمان از سرگیری و نحوه برگزاری بازی‌های باقیمانده لیگ برتر گرفته نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *