دسته‌ها
Uncategorized

جعفری: از نفت مسجدسیمان هم بروم خودم را مدیون این تیم می‌دانم/ در نیم‌فصل پیشنهادهای خوبی داشتم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


سجاد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 درباره آخرین وضعیت تیمش در آستانه بازی با ماشین‌سازی گفت: شرایط تیم ما بد نیست، ولی دوری از بازی رسمی برای ما چندان خوب نبود. بعد از آمدن محمود فکری شرایط خوبی پیدا کردیم و تعطیلی لیگ برتر برای ما خوب نبود، با این حال سعی کردیم تمرینات خوبی را انجام دهیم و امیدوارم در بازی با ماشین‌سازی یک نتیجه خوب بگیریم.

وی در واکنش به اینکه خیلی‌ها این مسابقه را یک بازی ساده برای نفت مسجدسلیمان می‌دانند، تصریح کرد: اصلاً اینطور نیست و اگر چنین ذهنیتی داشته باشیم قطعاً با مشکل مواجه خواهیم شد. امسال برابر تیم‌های مدعی و بالای جدول نتایج خوبی گرفتیم، ولی در چند بازی که فکر می‌کردیم برنده می‌شویم، این اتفاق رخ نداد و ضرر کردیم. این بازی قطعاً برای ما سخت خواهد بود. نفت مسجدسلیمان برای جدا کردن خودش از پایین جدول به سه امتیاز این بازی نیاز دارد و حق نداریم حریف‌مان را دست‌کم بگیریم. ما اصلاً به سقوط فکر نمی‌کنیم و باید این بازی را ببریم تا موقعیت‌مان را در جدول بهتر کنیم.

 

مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که قراردادش با نفتی‌ها در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید، درباره بحث جدایی قطعی‌اش از این تیم تصریح کرد: من در نیم‌فصل چند پیشنهاد خوب داشتم که باشگاه با جدایی‌ام موافقت نکرد، ولی نمی‌دانم در پایان فصل شرایط چگونه رقم می‌خورد. حتی اگر از نفت مسجدسلیمان هم بروم خودم را مدیون این تیم می‌دانم، ولی واقعاً هیچ چیزی قطعی نیست. اصلاً نمی‌دانم در پایان فصل پیشنهادی به من می‌رسد یا خیر، ولی الان تمام تمرکزم روی موفقیت نفت است و دوست دارم با عملکرد خوبم هواداران تیم و مردم مسجدسلیمان را خوشحال کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *