دسته‌ها
Uncategorized

تاکید فدراسیون وزنه‌برداری به همکاری نزدیک نادو پیش از آسیایی ازبکستان- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، هرچند IWF تغییراتی در مسابقات گزینشی المپیک ایجاد کرده و کار تقسیم سهمیه‌ها تا خرداد ماه به طول خواهد انجامید، اما رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا که در ازبکستان برگزار می‌شود همچنان یکی از پیکارهای مهم در جهت کسب امتیاز برای تیم ایران خواهد بود.

این رقابت‌ها از اهمیت زیادی برای فدراسیون وزنه‌برداری ایران برخوردار است. روال بر این است که بعد از تشکیل اردوی تیم ملی که قرار است به حضور در مسابقه ای بین‌المللی منجر شود، از وزنه‌برداران مد نظر کادر فنی برای اعزام به مسابقات تست دوپینگ گرفته می‌شود تا بعد از اطمینان از سلامت و پاکی ورزشکار، تیم اعزامی به رقابت بین‌المللی معرفی شود.

در حالی که چندی پیش چالشی جدی بین فدراسیون وزنه‌برداری و نادوی ایران (ستاد ملی مبارزه با دوپینگ) در خصوص اعلام نتیجه تست‌ها ایجاد شد، این بار فدراسیون وزنه‌برداری امیدوار است که نادوی ایران در این باره همکاری لازم را داشته باشد و علاوه بر تست دوپینگ، نمونه‌ها زودتر به آزمایشگاه بین‌المللی فرستاده شود تا نتیجه آن پیش از اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا در اختیار فدراسیون و کادرفنی تیم ملی قرار بگیرد.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *