دسته‌ها
Uncategorized

بیرانوند: خداحافظی یک تصمیم شخصی است اما ما از ماندن سهراب مرادی استقبال می‌کنیم- اخبار کشتی و وزنه برداری – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


محسن بیرانوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، در پاسخ به این پرسش که «آیا سهراب مرادی در مورد تصمیمش برای آینده با فدراسیون وزنه‌برداری صحبتی داشته است؟»، گفت: به او گفته‌ایم به فدراسیون بیاید تا در این مورد صحبت کنیم. ما از اینکه مرادی بخواهد ادامه دهد، استقبال می‌کنیم. این یک تصمیم کاملاً شخصی است و سهراب مرادی باید خودش در این باره تصمیم بگیرد، اما امیدواریم که او به کارش ادامه بدهد.

وی در مورد اینکه آیا با مصدومیت‌های پیاپی مرادی در دو سال اخیر، این وزنه‌بردار می‌تواند همچنان مدال‌آور باشد، تصریح کرد: به نظر من می‌تواند. رسیدن به آمادگی مطلوب در بلندمدت شرایط خوبی را برای او در ادامه کار ایجاد می‌کند. اینکه مرادی می‌خواست در 40 روز به اوج برسد و به المپیک برود کار سختی بود، اما اینکه او تا مهر ماه برای کسب آمادگی زمان داشته باشد، می‌تواند شرایط خوبی را برای کسب مدال ایجاد کند.

دبیر فدراسیون وزنه‌برداری در پایان اظهار داشت: فدراسیون جهانی وزنه‌برداری اطلاع داده است که امسال قصد برگزاری مسابقات جهانی را دارد و تا اینجای کار گرجستان گزینه میزبانی است. ظاهراً قرار است مسابقات تقریباً در یک ماه (مهر) با رقابت‌های جهانی نوجوانان به انجام برسد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *