دسته‌ها
Uncategorized

به هدف اولم در زنیت رسیدم


به گزارش خبرورزشی، شب گذشته از هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر روسیه، زنیت در خانه کراسنودار به میدان رفت و به پیروزی ۴ بر ۲ دست یافت. در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت و بازی درخشانی از خود برجا گذاشت. وی موفق شد در دقایق ۵ و ۵۲ دبل کند و دیگر گل‌های زنیت توسط دزوبا ۴۵ (پنالتی) و سوتورمین در دقیقه ۷۲ زده شد.

آزمون در دقیقه ۶۶ تعویض شد. زنیت با این پیروزی ۶۲ امتیازی شد و توانست قهرمانی خود را در این پیکار‌ها مسجل کند.

آزمون بعد از این پیروزی در مصاحبه با سایت «چمپیونات» روسیه گفت: بدون شک از قهرمانی دوباره ام در لیگ روسیه بسیار خوشحالم و نمی‌توانم احساسم را توصیف کنم. علی رغم شرایط بوجود آمده به دلیل کرونا در روسیه و دنیا، ولی هواداران با وجود نبودشان در ورزشگاه، در قلب ما جای دارند. این قهرمانی را به تمام باشگاه از بازیکنان، مسئولان، کادر فنی و هواداران تبریک می‌گویم.

وی درباره گلی که از روی اشتباه بازیکن رقیب به ثمر رساند، اظهار داشت: هر بازیکنی ممکن است اشتباه کند. گازینسکی بازیکن خوبی است، ولی این اتفاق برای او افتاد و من از اشتباهش استفاده کردم و گلزنی کردم. هدف اول من قهرمانی زنیت در لیگ بود که به آن رسیدم و اکنون هدف بعدی قهرمانی در جام حذفی است.

آزمون درباره اینکه بعد از بازی چرا روزنامه نگاران را به داخل رختکن تیم راه ندادند تا درباره قهرمانی گزارش تهیه کنند، گفت: شاید به خاطر کرونا بود. من درباره این موضوع خطر نمی‌کنم، چون به خاطر رعایت نکردن پروتکل‌ها پیش از این جریمه شدم. به همین خاطر چیزی درباره این موضوع نمی‌گم. البته شوخی می‌کنم. اکنون همه به خاطر قهرمانی خوشحال هستند و همه چیز بر وفق مراد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *