دسته‌ها
Uncategorized

برگزاری انتخابات هیئت فوتبال تهران 6 روز پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، انتخابات پر ماجرای هیئت فوتبال استان تهران سرانجام در تاریخ 4 اسفندماه برگزار خواهد شد. انتخاباتی که قرار بود از شهریورماه 98 برگزار شود و به دلیل اختلاف نظرها بین هیئت فوتبال استان تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان و همچنین فدراسیون فوتبال بارها به تعویق افتاد تا دوره چهار ساله حضور حبیب‌الله شیرازی در پست ریاست این هیئت یک سال و نیم افزایش پیدا کند.

عباس تیموری، دبیر هیئت فوتبال استان تهران و دبیر برگزاری انتخابات پیش‌روی این هیئت در این باره به خبرنگار اخبار ورشی 90 گفت: پس از آمدن پاسخ استعلام‌ها و تأیید صلاحیت کاندیداها، آقای پریچهره، مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان تهران 20 بهمن‌ماه نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و دو تاریخ 2 و 4 اسفندماه برای برگزاری انتخابات پیشنهاد شد. با توجه به اینکه پروسه برگزاری انتخابات هیئت فوتبال استان تهران طولانی شده بود و همه منتظر برگزاری انتخابات بودند، تاریخ 4 اسنفدماه به موافقت سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال رسید تا در این تاریخ انتخابات را داشته باشیم.

وی ادامه داد: تمام نفراتی که برای ریاست هیئت فوتبال استان تهران کاندیدا شده بودند، به تأیید رسیده‌اند و انتخابات روز 4 اسفندماه با حضور 15 کاندیدا برگزار خواهد شد.

به گزارش اخبار ورشی 90 این  در حالی است که انتخابات فدراسیون فوتبال هم قرار است 6 روز بعد از انتخابات هیئت تهران 10 اسفند برگزار شود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی اخبار ورشی 90 بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *