دسته‌ها
Uncategorized

اولویت منچستریونایتد جذب سانچو است/ جیدون مجوز جدایی از دورتموند را گرفت- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90، گفته می‌شود؛ جیدون سانچو که در قراردادش با باشگاه بوروسیا دورتموند بندی دارد که به واسطه آن در صورت داشتن پیشنهادی خوب می‌تواند در این تابستان با توافق با این باشگاه آلمانی از جمع زردپوشان وستفالن جدا شود از سوی مدیران باشگاه دورتموند برای ترک سیگنال ایدوناپارک چراغ سبز دریافت کرده است.

نشریه انگلیسی «تلگراف» حالا خبر می‌دهد که با صدور مجوز جدایی سانچو، منچستریونایتد جذب این هافبک انگلیسی را در اولویت‌های خود برای فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی تابستانی قرار خواهد داد. منچستریونایتد تابستان گذشته به دنبال به خدمت این بازیکن بود اما در نهایت به توافقی در این زمینه با دورتموند دست نیافت. این باشگاه انگلیسی تابستان گذشته حاضر نشد رقمی بیش از 80 میلیون یورو بابت سانچو بپردازد و در مقابل دورتموند هم حاضر نشد از موضع 120 میلیون یورویی خود کوتاه بیاید.

نشریه «بیلد» آلمان اخیراً مدعی شده بود؛ باشگاه بوروسیا دورتموند حالا حاضر است در ازای 100 میلیون یورو سانچوی 21 ساله را در این تابستان بفروشد. دورتموند که مانند خیلی از باشگاه‌های بزرگ دیگر به خاطر شیوع ویروس کرونا دچار ضررهای مالی قابل‌توجهی شده به دنبال این است تا با فروش سانچو بخشی از این ضرر را جبران کند.

این هافبک انگلیسی که تا سال 2023 تحت‌قرارداد بوروسیا دورتموند است، این فصل در 38 بازی از رقابت‌های مختلف آمار 16 گل‌زده و 21 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *