دسته‌ها
Uncategorized

انصاری‌فرد: کار من در زمین است، کاری به خبرهای جعلی ندارم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش سایت ورزشی 90 و به نقل از سایت نوا اسپورت یونان، کریم انصاری‌فرد در پی پیروزی 3 بر یک آاِک برابر آریس در گروه قهرمانان سوپرلیگ یونان و افزایش شانس تیمش برای کسب سهیمه اروپایی گفت: پیش از هر چیز می‌خواهم به تیمم  به دلیل تلاشی که در زمین بازی کردند تبریک بگویم. بازیکنان به سختی کار کردند. هفته سنگینی را پشت‌سر گذاشتیم و به همین دلیل جا دارد به اعضای تیم بابت این پیروزی تبریک بگویم.

مهاجم تیم آاِک افزود: نمی‌خواهم درباره تاکتیک بازی برابر آریس صحبت کنم اما می‌دانم بازیکنان فقط برای کسب پیروزی وارد زمین شدند. تمرکز کاملی برای بازی با آریس داشتیم و می‌دانستیم باید برنده باشیم. هدف من هم تلاش و تمرکز زیاد بود. در هفته‌های اخیر خوش‌شانس نبودیم و نتایج خوبی نگرفتیم. همه می‌دانید آاِک چه تیمی است.

انصاری‌فرد در مورد فشار زیاد روی آاِک پس از شکست در دربی آتن برابر المپیاکوس گفت: در یک تیم عالی همیشه فشار برای پیروزی به ویژه در دربی وجود دارد. نتیجه خوبی در دربی‌ها نگرفتیم و به همین دلیل روی بازی‌های پیش رو تمرکز کرده‌ایم.

بهترین گلزن آاِک در واکنش به حواشی پیش‌آمده برای او پس از بازی با المپیاکوس خاطرنشان کرد: وقتی در یک بازی بازنده می‌شوید هر چیزی قابل نوشتن و شنیدن است. وظیفه من نیست که صحت یا اشتباه بودن خبرها را بررسی کنم. کار من در زمین است. آنجاست که باید نشان دهم چقدر تیمم را دوست دارم. آاِک یک خانواده است و همه باید با هم باشیم. تکرار می‌کنم وظیفه من نیست که بگویم اخبار منتشر شده درست یا دروغ هستند. می‌دانم که در حرفه‌ام هرگز نخواهم گفت چه کسی می‌رود یا می‌آید. در هیچ شرایطی با مربی مشکلی ندارم. قضاوتی برای آینده نمی‌کنم و هیچ‌گاه سرنوشت کسی را ارزیابی نخواهم کرد. بنابراین نمی‌خواهم واکنشی به اخبار جعلی نشان دهم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *