دسته‌ها
Uncategorized

انتقاد تند ناینگولان از کونته پس از بازگشت به کالیاری- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، راجا ناینگولان می‌گوید که در عملکرد ضعیفش در اینتر که مدیران این باشگاه را مجاب کرد او را دوباره به کالیاری قرض دهند، تنها خودش مقصر نبوده است.

ناینگولان به نشریه کوریره دلواسپورت گفت: در اینتر من یک مربی فوق‌العاده داشتم اما اینکه او تنها 8 دقیقه به من بازی می‌داد و بعد طوری با من رفتار می‌کرد که انگار  مسبب همه اتفاقات بد هستم، مرا ناراحت می‌کرد. من در 8 دقیقه چه کاری می‌توانستم انجام دهم؟ من نه آن زمان تمایلی به شروع جنجال داشتم نه الان چنین تمایلی دارم. داستان ما هم اینگونه بود. با این حال من الان صحیح و سلامت هستم. در زمان حضورم در اینتر حتی یک جلسه از تمرینات تیم را از دست ندادم و هرگز حتی یک دقیقه تأخیر نداشتم.

ناینگولان ادامه داد: من در گذشته مرتکب اشتباهاتی شدم که تاوان‌شان را هم دادم. بله الان می‌خواهم خیلی شفاف بگویم. من اشتباه کردم. من نباید یکسری رفتارها را نشان می‌دادم اما چه کسی است که در زندگی‌اش اشتباه نکرده باشد؟ الان با اتفاقاتی که برای زانیولو (هافبک رم) رخ داده است (انتشار یک عکس از او که روی پای مصدومش ایستاده) من یاد اتفاقاتی که برای خودم رخ داد، افتاده‌ام چون به من هم حمله شد و در شبکه‌های اجتماعی دستم انداختند. من معلم اخلاق یا کسی که درس زندگی می‌دهد نیستم اما به نظرم تنها راهی که زانیولو می‌تواند پاسخ این حملات را بدهد بازی خوب در زمین فوتبال است.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *