دسته‌ها
Uncategorized

امضای پرسپولیس!


یادداشت| امضای پرسپولیس!

خبرورزشی/مجید ابونوری؛ پرسپولیس با یک بازی خوب و یک نتیجه خوب‌تر، صعودش به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا را با امضای خودش مهر و موم کرد! بازی شاگردان گل محمدی «تلخیص» شده بود. مختصر و مفید و صد البته با پیچیدگی‌های خاص مردان فنی‌اش! این نحوه از بازی، رفتار و کردار السد را در میدان مسابقه زایل کرد! حذف از لیگ قهرمانان آسیا عقوبت سردرگمی السد از بازی «خوب» پرسپولیس بود!

تصویر پرسپولیس برابر السد چنین بود؛ چهره‌ای خوش‌بنیه که سرشار از تیزهوشی و هیجانات کنترل شده بود و السد در مقابل آن احساس درماندگی می‌کرد! پرسپولیس برد، چون هم بر بازی و هم بر افکار بازی مسلط بود.

شاگردان گل محمدی در هیچ یک از دقایق بازی، از لحاظ انضباط تیمی دچار ضعف و خسران نشدند. فرمانبرداری از عقل، در تمام طول بازی خصیصه اصلی مردان ارتش سرخ بود. به لطف همین انضباط درون تیمی. که در بازی‌های اخیر رشد و نمو بیشتری پیدا کرد، السد «آچمز» و پرسپولیس سربلند به مرحله بالاتر صعود کرد. بدون تردید کادر فنی پرسپولیس و بازیکنان این تیم به پیروزی خود در دیدار با السد ایمان راسخ داشتند. این پیروزی شیرین با تصرف تدریجی بازی، دفاع مقاومت‌پذیر و دروازه‌بانی بی‌نقص عملی گردید.

وقتی «آل کثیر» در دقیقه ۸۹ گل برتری را به ثمر رساند، قال قضیه کنده شد. پرسپولیس به پیروزی نزدیک و به صعود نزدیک‌تر گشت. پرسپولیس در دقایق حساس پس از گل، به «سکسکه» نیفتاد و چشم‌هایش«دو دو» نزد!

حتی با اخراج سیامک نعمتی نیز، آهنگ درست بازی کردن شاگردان گل محمدی، ناکوک نشد و «تیم‌ترین» تیم باشگاهی ایران، با صعودش اوقات خوشی را برای هوادارانش و فوتبال ایران رقم زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *