دسته‌ها
Uncategorized

المپیک 2020 توکیو| گریه‌های بانوی تیرانداز ایرانی بعد از ناکامی در مسابقات سه وضعیت/ خدمتی: دوست داشتم افتخار‌آفرینی کنم- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش خبرنگار اعزامی سایت ورزشی 90 از توکیو، نجمه خدمتی پس از حذف در مرحله مقدماتی تیراندازی با تفنگ 50 متر سه وضعیت بانوان اظهار داشت: ما حتماً باید با فشنگ تمرین کنیم تا لگد سلاح و وزش باد را کنترل کنیم و در نهایت بهترین عملکرد را داشته باشیم. متأسفانه به خاطر نداشتن تجربه، کارمان سخت شد. وقتی باد شروع شد کمی شرایط سخت و باعث شد تا ذهنی نیاز به آمادگی داشته باشم و باید ذهنی خودم را آماده می‌کردم.

وی در پاسخ به این سؤال که «این مشکل یعنی همان داستان نداشتن فشنگ باعث شد عملکردت تحت تأثیر قرار بگیرد، تصریح کرد: اگر متوجه شده باشید سطح رکوردها بالا بود و تمام فینالیست‌ها قدرت‌هایی هستند که هر روز با فشنگ تمرین و در مهد تیراندازی کار خود را دنبال می‌کنند. کشورهای آمریکا و آلمان نمونه‌ای از این دست هستند. از آسیا فکر نمی‌کنم کسی وارد فینال شده باشد.

بانوی تیراندازی کشورمان افزود: خودم شش نمره اختلاف داشتم، اما تمام تلاشم را کردم و از این بیشتر ناراحت هستم که برخی تیرهایم با بدشانسی از دست رفت. تیرهایم 9.9 می‌خوردند که اگر 10 می‌خوردند رنکینگم بالاتر می‌رفت و می‌توانستم به فینال برسم.

خدمتی تصریح کرد: در کل رشته اصلی من تفنگ بادی است و همه افتخاراتم در این رشته است. همه مردم در جریان هستند، اما به تشخیص فدراسیون دو هفته قبل از اعزام، من را در تیم تفنگ بادی قرار ندادند که دلیلش را انتخابی و اُفتم اعلام کردند. با این حال می‌توانستند با توجه به تجربه و افتخارآفرینی که داشتم، مرا انتخاب کنند.

این بانوی تیرانداز تصریح کرد: من همه تمرکزم روی تفنگ بادی بود. دو هفته قبل از المپیک به هم ریختم، ولی امیدوارم روز به روز شرایطم بهتر شود.

وی که بعد از گفتن این جملات به شدت متأثر شده بود، گریه کرد و‌ در واکنش به اینکه مردم قدرشناس هستند و نباید گریه کند، با بغض و گریه گفت: ناراحتم، چون دوست داشتم برای مردم کشورم مثل همیشه افتخارآفرینی کنم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *