دسته‌ها
Uncategorized

الجبوری: برد در بازی رفت ما را فریب نمی‌دهد، بازی سختی مقابل سپاهان داریم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


احمد الجبوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره وضعیت این تیم برای دیدار با سپاهان، گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و خودمان را آماده بازی با سپاهان می‌کنیم. طبیعتاً در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر این یک بازی مهم برای هر دو تیم محسوب می‌شود. سپاهان دنبال قهرمانی است و ما هم می‌خواهیم با گرفتن سه امتیاز این بازی خانگی شانس‌مان را برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بیشتر کنیم. ما کار سختی مقابل سپاهان پیش رو داریم، اما به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نمی‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پدیده می‌تواند مثل بازی رفت سپاهان را شکست بدهد و شش امتیاز از این تیم بگیرد؟»، خاطر نشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما فریب پیروزی در بازی رفت را نمی‌خوریم. همه می‌دانند سپاهان تیم پرقدرتی است و چندان تفاوتی ندارد که آنها در زمین خودشان بازی کنند یا بیرون از خانه باشند. ما برابر یک تیم باکیفیت بازی می‌کنیم و اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید کم اشتباه باشیم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد در پایان اظهار داشت: سه بازی باقیمانده ما هر کدام به اندازه یک فینال مهم هستند و هدف‌مان این است که بعد از صعود چند پله‌ای در جدول در این سه بازی هم بیشترین امتیاز ممکن را بگیریم و در نهایت یک جایگاه خوب را به دست بیاوریم. اگر این نتایج منجر به کسب سهمیه شود که عالی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *