دسته‌ها
Uncategorized

اعترافات کیه لینی در کتاب شرح حالش: از اینتر متنفرم/ بالوتلی و ملو بدترین هم‌تیمی‌هایم بوده‌اند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، جورجو کیه‌لینی مدافع کهنه‌کار تیم فوتبال یوونتوس در کتاب شرح حال جدید خود با عنوان «من جورجو» که قرار است سود حاصل از فروش آن صرف امور خیریه شود، اعترافات جالبی درباره خودش انجام داده است.

او درباره محتوای این کتاب به نشریه رپوبلیکای ایتالیا گفت: من هرآنچه که در کتابم نوشته شده را تأیید می‌کنم. در دوران بازیگری‌ام دو بازیکن مرا مأیوس کردند. بالوتلی آدمی منفی است که هیچ احترامی برای گروه قائل نیست. در جام کنفدراسیون‌های سال 2013 او در مورد هیچ چیزی با تیم ملی راه نمی‌آمد و به آن کمک نمی‌کرد. او واقعاً نیاز داشت یک سیلی بخورد. بعضی از مردم فکر می‌کردند که او جزو 5 مهاجم برتر دنیا است اما به نظر من او جزو 10 تا یا حتی 20 مهاجم اول دنیا هم نبود. با این حال از او بدتر هم یک نفر بود. فیلیپه ملو (هافبک سابق یوونتوس). او واقعاً بدترین بود. من اصلاً نمی‌توانم آدم‌هایی که احترام دیگران را نگه نمی‌دارند را تحمل کنم، آنهایی که همیشه دوست دارند مخالفت کنند. زمانی هم که ملو در تیم بود، ما دائماً در آستانه یک درگیری قرار داشتیم. من این را به مدیران تیم هم گفتم. او سیب فاسدی بود که بقیه را هم فاسد می‌کرد.

بالوتلی در پاسخ به این سؤال که آیا با اظهاراتش درباره بالوتلی روبه‌رو شدن با او در نبرد بعدی یوونتوس با برشا سخت نخواهد بود، اظهار داشت: من از کسی کینه به دل نمی‌گیرم و نیازی به این کار ندارم. اگر لازم باشد مسئله‌ای را با این بازیکنان درمیان بگذاریم این کار را خواهم کرد. من دوست صمیمی هیچ کسی نیستم اما تنها دو نفر بودند که پا را از حدشان فراتر می‌گذاشتند. تا جایی که من می‌دانم، مشکل این نیست که شما بد بازی کنید یا چند شب روی فرم نباشد اما اگر بی‌احترامی کنید و به هیچ ارزشی هم پایبند نباشید، دیگر مسئله فرق می‌کند. یک بار ممکن است اشتباهی از کسی سر بزند اما وقتی آن اشتباه تکرار می‌شود دیگر قابل بخشش نیست.

 

اعتراف دیگری که کیه‌لینی در کتاب شرح حالش داشته درباره رقیب دیرینه تیمش یعنی اینتر است و به این ترتیب به اظهارات هفته گذشته مارکو ماتراتزی، مدافع اینتر درباره یوونتوس پاسخ داد.

مدافع بانوی پیر گفت: من فکر می‌کنم که مردم منظورم را متوجه می‌شوند و من دوست ندارم که از حرف‌هایم سوء برداشت شود. من از نظر ورزشی از اینتر متنفرم همانطور که مایکل جردن (اسطوره NBA) از تیم دیترویت پیستونز متنفر بود. واقعاً نمی‌توانم جلوی تنفرم از این تیم را بگیرم اما 99.9 درصد مواقع وقتی که بیرون از زمین بازی بازیکنانی که در زمین بازی با آنها درگیر شده‌ام را می‌بینم، با آنها اوقات خوبی را سپری می‌‌کنم و می‌توانیم با هم بخندیم. در واقع سال گذشته که رباط صلیبی پاره کردم، لذت‌بخش‌ترین پیامی که دریافت کردم از خاویر زانتی (کاپیتان سابق و نایب رئیس فعلی اینتر) بود. این تنفر ورزشی است که همیشه به شما برای شکست دادن یک رقیب انگیزه می‌دهد.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *