دسته‌ها
Uncategorized

ادعای بازیکن نساجی؛ در بین 10 تیم بالای جدول قرار می‌گیریم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


محمود قائدرحمتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره پیروزی تیمش برابر مس رفسنجان گفت: این یک بازی سخت و درگیرانه برای تیم ما بود و مقابل تیمی قرار گرفتیم که نتایج خوبی در لیگ امسال گرفته است. ما یک بازی بابرنامه و هوشمندانه انجام دادیم و خوشبختانه از گلی که زدیم به خوبی محافظت کردیم. خوشحالم که این بازی مهم را بردیم و حالا باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی در لیگ برتر ماندگار خواهد شد؟»، تصریح کرد: گرفتن سه امتیاز این بازی تیم ما را از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار دارد، ولی هنوز چیزی تمام نشده است. می‌دانیم که هواداران نساجی چقدر در مورد تیم احساس نگرانی می‌کنند، ولی تمام هدف ما این است که این روند خوب را ادامه دهیم. تیم ما خوشبختانه از لحاظ فنی و همچنین شرایط روحی بازیکنان در وضعیت خوبی قرار دارد و قول می‌دهم که نساجی در پایان لیگ در بین 10 تیم اول جدول رده بندی لیگ برتر قرار خواهد گرفت.

هافبک تیم فوتبال نساجی در مورد بازی بعدی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارند و فرقی ندارد برابر کدام تیم قرار می‌گیریم. فولاد هم تیم بسیار خوبی است که در لیگ قهرمانان هم می‌توانست به مرحله حذفی صعود کند. ما بازی سختی در پیش داریم، ولی فقط دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم. تیم ما در شرایطی است که حتی به مساوی برابر فولاد هم فکر نمی‌کند. ما در این بازی محکوم به برد هستیم و باید سه امتیاز را بگیریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *