دسته‌ها
Uncategorized

احمدی: اصلی‌ترین رقیب سپاهان خودمان هستیم/ صحبت کردن درباره قهرمانی حرفه‌ای نیست- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


رحمان احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90 درباره آخرین وضعیت سپاهان اظهار داشت: چند روزی است که تمرینات را شروع کرده‌ایم تا آماده ادامه بازی‌های لیگ برتر شویم. خوشبختانه آخرین بازی در سال 99 را هم با برد برای سپاهان تمام شد و امیدوارم این روند را در بازی‌های بعدی نیز ادامه دهیم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال سپاهان در مورد صدرنشینی این تیم در لیگ برتر خاطر نشان کرد: وقتی لیگ شروع شد با توجه به تغییراتی که نسبت به فصل گذشته در تیم به وجود آمده بود، نیاز به زمان داشتیم. آن اوایل کمی نوسان داشتیم، ولی در ادامه بازیکنان به درک تاکتیکی بالایی رسیدند و حالا آنها می‌دانند که چگونه خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

وی راجع به شانس قهرمانی زردپوشان و اینکه کدام تیم اصلی‌ترین رقیب سپاهان در لیگ امسال خواهد بود، تصریح کرد: اصلی‌ترین رقیب سپاهان خودمان هستیم و کسی نمی‌تواند این شرایط را به‌هم بزند جز خودمان. ما نباید دچار غرور شویم و تمام هدف‌مان باید این باشد که روند فعلی را ادامه داده و در نهایت بهترین جایگاه ممکن را به دست بیاوریم. صحبت کردن در مورد قهرمانی هم از حالا زود است، چون هنوز 12 بازی دیگر تا پایان لیگ برتر باقی مانده است و این حرفه‌ای نیست که درباره قهرمانی صحبت کنیم. با این حال تمام هدف ما این است که در پایان لیگ هواداران سپاهان را خوشحال کنیم.

احمدی همچنین در مورد وضعیت پیام نیازمند و عملکرد این دروازه‌بان در فصل جاری گفت: خدا را شکر نیازمند شرایط خوبی دارد و در آخرین بازی هم یک پنالتی مهم را مهار کرد. امیدوارم نیازمند در تیم ملی هم موفق باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *