دسته‌ها
Uncategorized

اتفاق عجیب در فدراسیون ژیمناستیک؛ صدور حکم 3 هفته بعد از پایان دوران ریاست- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


به گزارش خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، دوره ریاست زهرا اینچه‌درگاهی روز 19 تیر ماه به پایان رسید، اما وی همچنان به فعالیت‌هایش در این فدراسیون ادامه می‌دهد.

اینچه‌درگاهی روز دوشنبه 11 مرداد ماه دو حکم صادر کرده و ماهان باژرنگ را به‌عنوان رئیس شاخه ترامپولین و همچنین حسین بیابانی را به‌عنوان مسئول کمیته روستایی و عشایری فدراسیون ژیمناستیک منصوب کرد.

نکته مهم این است که نزدیک به سه هفته از پایان دوره ریاست اینچه‌درگاهی می‌گذرد، اما وی همچنان اقدام به صدور حکم می‌کند. در واقع مشخص نیست که صدور این احکام به صورت قانونی انجام می‌شود یا خیر.

طی یکی دو ماه گذشته حاشیه‌هایی درباره انتخابات فدراسیون ژیمناستیک به وجود آمد. حتی عنوان شد که قرار است برای فدراسیون سرپرست معرفی شود، اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال تا امروز نه سرپرستی برای فدراسیون معرفی شده و نه حکم اینچه‌درگاهی برای یک دوره کوتاه و تا زمان انتخاب رئیس بعدی از سوی وزارت ورزش و جوانان تمدید شده است.

قرار بود در روزهای منتهی به پایان دوره ریاست اینچه‌درگاهی یک مجمع فوق‌العاده برگزار شود، اما این اتفاق نیز رخ نداد تا همه چیز فعلاً روی هوا باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *