دسته‌ها
Uncategorized

آقاجانپور: خطای غلامی صد درصد پنالتی بود ولی داور بی‌انصافی کرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی اخبار ورشی 90


محمد آقاجانپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی سایت ورزشی 90، درباره دیدار تیمش با استقلال که با شکست سیرجانی‌ها همراه شد، گفت: با توجه به رقابتی که دو تیم برای کسب سهمیه آسیا دارند و همچنین حضور تعدادی از بازیکنان سابق استقلال در تیم ما، این بازی حساسیت‌های خاصی داشت. ما برای برد به میدان رفته بودیم، ولی متأسفانه در 20 دقیقه اول تمرکزمان را از دست دادیم و گل‌های بدی خوردیم. در نیمه دوم اما تیم برتر زمین بودیم و این لیاقت را داشتیم که به گل برسیم، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی در مورد صحنه‌ای که با اعتراض شدید امیر قلعه‌نویی همراه شد، تصریح کرد: در یک صحنه منشا یک پاس عرضی داد و من برای گل زدن موقعیت خوبی داشتم. در آن صحنه عارف غلامی پایش را روی پای من گذاشت و با دست هم من را هُل داد. مدافع استقلال یک خطای مسلم روی من انجام داد، ولی داور بی‌انصافی کرد و پنالتی نگرفت. تیم من به گل زدن احتیاج داشت و در موقعیت خوبی قرار داشتم. اصلاً دلیلی نداشت که تمارض کنم، اما داور به سادگی از کنار این صحنه گذشت.

مدافع راست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پایان با اشاره به بازی بعدی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: شش بازی دیگر برای ما باقی مانده است و همچنان این شانس را داریم تا به گرفتن سهمیه آسیا فکر کنیم. بازی با پرسپولیس هم سخت است، ولی امیدواریم شکست برابر استقلال را در این بازی جبران کنیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *