کالدرون: رادو عالی کارکرده اما بیرانوند شماره یک ما است :: ورزش سه


به گزارش “ورزش سه “، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس که در هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی را به دست آورده است  در ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک حضور یافت و به سوالات علی ضیا پاسخ داد.

 

گابریل کالدرون در خصوص فسخ قرارداد استراماچونی، گفت: من شرایط استراماچونی را درک می‌کنم و من هم تقریبا در شرایط او هستم اما تصمیم دیگری گرفتم و به خاطر ارزش ها و اصولی که داشتم تا آخر سال میلادی همراه بازیکنان و هواداران تیمم خواهم ماند. من زمان کافی به باشگاه برای حل مشکلات می‌دهم اما حیف برای استقلال که در  چنین شرایط خوبی بود  این اتفاق افتاد.

 

وی در خصوص احتمال قهرمانی پرسپولیس، گفت: هر بازی که می‌گذرد از تیم بیشتر رضایت پیدا می‌کنم. به خاطر همین قهرمانی به ایران آمدم؛ که برای بار چهارم علی رغم سختی‌ها قهرمان شویم.


سرمربی پرسپولیس در خصوص دربی برگشت تهران گفت: برنامه این است که مثل بازی رفت، پیروز شویم. ما همه بازی‌ها را دوست داریم ببریم. دربی همیشه شش امتیاز دارد.


کالدرون در خصوص مشکلات خط حمله پرسپولیس و افت علیپور، گفت: علیپور قابلیت‌های زیادی دارد و راندمان خوبی در سال‌های اخیر داشته است. جوان‌ها معمولاً در یک برهه زمانی افت دارند، ولی برای تیمی به بزرگی پرسپولیس این که بار مشکلات را روی دوش یک نفر بیاندازیم دور از انصاف است. ما یک بازیکن خارجی آوردیم که انتظارمان برآورده نشد. الان نیاز به یک مهاجم کامل داریم و حتماً این کار را انجام خواهیم داد. برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا باید این اتفاق بیافتد. ما در بالای جدول در حال مبارزه هستیم. دو تیم رقیب ما به خاطر مهاجم خارجی تفاضل گل بیشتری از ما دارند. اگر مهاجم خارجی مثل آن‌ها داشتیم ۹ امتیاز از آن‌ها جلو بودیم. الان هم این شانس را داشته ایم که بشار را در هفته‌های اخیر احیا کنیم.

 

 


وی همچنین در خصوص رابطه اش با هواداران پرسپولیس، گفت: طرفداران همیشه از من تشکر کرده اند. چیزی که از من خواستند این است که دربی را ببریم.


سرمربی پرسپولیس در خصوص نیمکت نشینی بیرانوند و وضعیت دروازه بان‌های پرسپولیس، گفت: برای من بیرانوند شماره یک است. به خاطر سفر طولانی که برای دریافت جایزه AFC داشت، در تمرین نبود. او چندین سال است که در سطح بالای فوتبال بازی می‌کند و امسال این حس را دارم که هنوز به سطح ایده آل خود نرسیده است. من در هر پستی همیشه تصمیم می‌گیرم که بهترین نفر را انتخاب کنم. رادوشوویچ خیلی خوب کار کرده، ولی علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک ماست.


وی در خصوص این که کدام بازیکن پرسپولیس درخشان‌تر ظاهر شده و در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید، گفت: بازیکن خوب خیلی داریم. ولی الان مهدی ترابی خودش را خیلی خوب نشان می‌دهد. بازیکنان دیگری هم داریم که خیلی خوب هستند، ولی دیده نمی‌شوند. برای من مربی خوب، مربی است که بازیکن را پیشرفت دهد.

 

کالدرون درباره شایعه مشکلاتش با سید جلال حسینی گفت: هیچ مشکلی با سیدجلال حسینی ندارم. او یک نمونه و الگو است. درست است که سنش بالاست، ولی آنقدر حرفه‌ای است که موقع بازی انگار یک بازیکن ۲۵ ساله است. به دلیل فشردگی بازی‌ها سعی دارم به او استراحت هم بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close