چطور دورتموند در دوئل بین یونایتد و یووه برنده شد! – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، ارلینگ هالند اخیراً انتقالش به تیم فوتبال دورتموند آلمان را قطعی کرده است، اما جزئیات نشان می‌دهد که تیم آلمانی چطور توانست در رقابت با یوونتوس و منچستریونایتد این بازیکن را جذب کند.

ستاره نروژی ۱۹ ساله اخیراً تبدیل به پرطرفدارترین بازیکن جوان اروپا شده که تیم‌های زیادی مشتاق جذبش بودند. او این فصل برای لایپزیش ۲۸ گل زد و از این تعداد ۸ گل مربوط به لیگ قهرمانان بوده است. اما در شرایطی که به نظر می‌رسید یووه و منچستریونایتد در رقابت برای جذبش هستند، این دورتموند بود که او را به خدمت گرفت.

روزنامه آلمانی بیلد مدعی شد هالند در دورتموند فصلی ۸ میلیون یورو به دست خواهد آورد. اما گاتزتا نوشته دورتموند ۲۰ میلیون پوند به لایپزیش پرداخت کرده، ۱۵ میلیون کمیسیون مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این بازیکن بوده و ۱۰ میلیون هم به پدر این بازیکن پرداخت شده است. این یعنی رقم انتقال هالند ۴۵ میلیون یورو بوده است.

حتی مطبوعات انگلیسی مدعی شدند رایولا در قرارداد او آورده که از ترانسفر بعدی این بازیکن هم رقم قابل توجهی به او خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close